Logo Connect Excel Plug-in

Merkez ve tedarikçilerden oluşan bir ekosistemde farklı çözümler ile merkeze veri göndermeye çalışan tedarikçiler MS Excel’de hazırladıkları verileri size kolayca gönderebilirler.

BİLGİ ALIN

Tedarikçi İletişimi

Tedarikçi İletişimi

Merkezdeki Logo kullanıcılarına, tedarikçilerine veri gönderebilme ve bu verilerin tedarikçileri tarafından Excel Plug-in ile kolaylıkla okunmasını sağlama imkanlarını sunar. Bu sayede tedarikçilerinizle; malzeme kartı, sipariş, irsaliye, fatura ve fiyat listesi gibi bilgileri tek tuşla paylaşabilmenize olanak sağlar.

Etkin Veri İletişimi

Etkin Veri İletişimi

Çalıştığınız tedarikçi sayısına göre size uygun LogoConnect Excel Plug-in paketlerinden birini seçip tedarikçilerinize dağıtarak, hem sisteminizi standart hale getirebilir, hem iş gücünüzden tasarruf eder, hem de iletişim (faks, telefon, mesaj...) hatalarından kurtulabilirsiniz.

İşten İşe Entegrasyon

İşten İşe Entegrasyon

Tedarikçinizdeki mevcut Logo ERP çözümleri (GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise) ile tam entegrasyon sağlayabildiğiniz gibi tedarikçiniz B2B’yi sadece sizin için yapıyorsa, ticari bir program kullanıp kullanmadığına bakmadan Logo Connect Excel Plug-in ile size entegre olabilir.

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri