Logo Mind Informer

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş analitiği çözümü sunar.

BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ TANITIM VİDEOSU

İnteraktif Raporlama

İnteraktif Raporlama

İnteraktif raporlama sayesinde, farklı birimlerden olan çalışanlarınızı, aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı

Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı

Eş zamanlı kullanıma göre tasarlanmış yapısı sayesinde, çalışanlarınızı aynı anda uygulama üzerinde işlem yapabilmesini sağlar.

Büyük Veri

Büyük Veri

Günümüzde, veri odaklı işletmeler için, en büyük rekabetçi üstünlük olan "Büyük Veri" analizi yapabilmenizi sağlar.

Dashboard

Dashboard

Basit ve kullanıcı dostu "dashboard" lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.

Veri Entegrasyonu

Veri Entegrasyonu

Sahip olduğu kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar. 

Veri Tabanı Katmanı (Meta Data)

Veri Tabanı Katmanı (Meta Data)

Yapısında bulunan özellikler sayesinde, "meta data" kullanabilmenizi sağlar.

OLAP Küpleri

OLAP Küpleri

Verilere daha hızlı bir şekilde erişebilmeniz ve çok boyutlu analizler yapabilmeniz için, OLAP Küpleri yapısına sahiptir.

Mobil Erişim

Mobil Erişim

Uygulamaya istenilen zamanda, istenilen yerden ulaşabilmenizi sağlamak için mobil uyumlu bir alt yapı sağlar. 

ETL

ETL

ETL, dış kaynaklarda yer alan verilerin iş ihtiyaçlarına göre yararlı bilgi haline dönüştürülmesi ve raporlanması için veri ambarına yüklenmesinde kullanılan bilgi işleme teknolojisidir. Birçok kaynaktan alınan datayı belirli formata getiren Logo Mind Informer'ın ETL özelliği dataları belirli kriterlere göre sıralayarak zaman kaybı olmadan işlenmesini sağlar.

Denetim Kaydı

Denetim Kaydı

Yetkilendirme özelliği ile raporlarda satır-sütun güvenliğine kadar detaylı yetkilendirme imkanı sunan Logo Mind Informer, gelişmiş güvenlik teknolojisi ile erişim denetimi sağlar.

Başarı Hikayeleri

Satış ve dağıtım firması olduğumuz için ürün ve müşteri sayımız oldukça fazla. Pazarda rekabet avantajımızı artırmak için verilere hızlı ulaşmamız için çok önemli. Bu süreci kolaylaştıracak...

Özrize Gıda - Süleyman Yurtseven

DEVAMINI OKU

Logo’nun sunduğu yeterli veri alanları, esnek yapı ve destek hattının hızlı yardımları, projenin planlanan süreden de erken sonuçlanmasına yardımcı oldu. Gerek Tiger Enterprise’ın tüm...

Papağan Kuruyemiş - Hüseyin Hatır

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri

Logo Mind Insight
Logo Mind Navigator
Logo Mind Budget
Logo Mind Digger