TEKSTİL

Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması

Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması

Ürün model bilgileri satış siparişinden paketlenmiş ürüne kadar takip edilebilir. Tekstile yönelik üretim süreçleri miktar ve süre bakımından kolaylıkla takip edilebilir. Haftalık teslimatlar iş tamamlanma oranlarına göre organize edilebilir. Örnek katalogların üretimi, maliyet hesaplamaları, örnek ürünlerin değişik versiyonlarına yönelik bilgilerin tanımlanması Logo Çözümleri ile mümkündür.

 
Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

Hammadde, yarı mamül ve mamül katalogları malzeme sınıf ve özellikleri kullanılarak hiyerarşik olarak takip edilebilir. Tablolu malzeme sınıfları özelliği ise giyim endüstrisine özel tasarlanmıştır. Ürün matrisleri renk, beden, kumaş cinsi ve benzer kombinasyonlara göre oluşturulur. Sipariş veya ambar işlemlerinde doğrudan renk-beden matrisi üzerinden hızlı bir şekilde miktar ve fiyat bilgileri girilebilir, öndeğer olarak hazırlanmış asorti matrisleri ile performans artırılır.

 
Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Müşteri siparişleri ve üretim kapasitesi birlikte değerlendirilir. Sipariş sırasında uygun teslimat günleri müşteriye bildirilebilir. Müşteriler satış ciroları, satış iadeleri ve karlılık rasyoları üzerinden analiz edilebilir. Kampanya sonuçları anında görüntülenir.

 
Optimize Edilen Maliyetler

Optimize Edilen Maliyetler

Operasyonel kararların sonuçları üst yönetim tarafından değerlendirilebilir. Her üretim emri en alt seviyeye kadar malzeme, iş istasyonu, personel ve dolaylı maliyetlerin dağılımı detayında analiz edilebilir.

 

Referanslar

Trexta
De Facto
Step
ParkBravo

Sektöre Uygun Ürünler

j-guar 3

Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-guar 3; yaygın dağıtım ağına sahip işletmelerden inşaat/taahhüt ve proje şirketlerine kadar farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

İNCELEYİN

Diva Pos

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı şubeleriniz, satış noktalarınız ve bayilerinizin internet üzerinden erişerek kullanabileceği Diva POS, satış kanalınıza ait tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa ve banka işlemlerini takip edebilmenizi ve yönetmenizi sağlar.

İNCELEYİN