CEYO

Marka Seçin:

Bora Biçer

İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Gn. Md. Yrd, Sahibinden

“Logo Yazılım ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımıza, Logo’nun elektronik dönüşüm firması e-Logo da katılmış bulunuyor. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek, ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım, bu işbirliğini daha da güçlendiriyor. e-Logo’nun yazılım veya süreç destekleriyle, projede karşılaşılan tüm sorunların üstesinden gelmeyi başardık. Danışman firma Logonet Bilişim’in de katkılarıyla başarılı bir proje süreci geçirdik.”

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Naki Kolsuz

Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Ceyo

Ceyo olarak projeden elde edilen toplam faydayı, ‘Özellikle Üretim, Dış Ticaret, Depo/Sevkiyat, e-Ticaret ve Perakende Mağazaları dahil olmak üzere tüm birimlerin, tek bir ERP uygulamasında koordineli bir şekilde çalışması sağlandı’ şeklinde özetleyebiliriz. Elde edilen veri bütünlüğü sayesinde raporların daha hızlı bir şekilde alınabilmesi ve süreçlerin daha kolay yönetilebilmesi sağlandı. Logo Tiger Enterprise projesini Ceyo’da başarılı bir şekilde kurgulayacak iş ortağının belirlenmesi sürecinde çok titiz davrandık. Ceyo olarak, zorlu proje sürecinde bize yoğun şekilde destek veren, tecrübelerini aktaran, bizimle birlikte mesai yapan değerli iş ortaklarımıza ve Ceyo çalışma ekibimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

VİDEO

İmdat Özcan

Genel Müdür, Diktaş İplik

Logo şirketinin ve çözüm ortaklarının; programının yanında ve arkasında ne kadar durduğunu gözlemledik ve böylece Logo Tiger Enterprise programını satın almaya karar verdik. Bundan 3-4 sene evvel her departman için farklı olan programlarımızı tek çatı altında toplayıp daha efektif ve interaktif hale getirme kararı aldık. Bu süreç içerisinde piyasada bir araştırma yaptık ve piyasadaki Logo kullanıcılarının memnuniyetini gördük. Logo şirketinin ve çözüm ortaklarının; programının yanında ve arkasında ne kadar durduğunu da gözlemledik ve böylece Tiger Enterprise programını satın almaya karar verdik. Logo çözümlerini şu anda şirketimizin tüm departmanlarında kullanmaktayız.Logo ürünlerinden, iş ortaklarından, bizimle beraber yapmış oldukları özel yazılımlardan ve şirketimize sağlamış oldukları katkılardan çok memnunuz. Beraber yeni ve özel projeler yaparak iş sistemimizi daha da geliştirmeyi düşünüyoruz.

VİDEO

Murat Aslan

Genel Müdür, Schafer

Tüm programlar içerisinde Türk mevzuatına en uygun program olması, maliyet avantajı ve iş ortaklarının hızlı çözümler üretmesi Tiger Enterprise’ı tercih etmemizin üç ana nedenidir. Bugün satış yaptığımız 1.400’ün üzerinde noktaya 40’ın üzerinde mobil ekiple ulaşıyoruz. Logo’nun Diva çözümü her noktadan tek tıkla ulaşabileceğiniz gayet başarılı ve verimli bir çözüm. Sadece mobil ekiplerde değil, mağazalarımızda da bu programı kullandık. Ayrıca, Diva arka ofis kısmında Tiger Enterprise’la güzel bir entegrasyon gerçekleştirdi ve böylece mükemmel bir uyum yakaladık. Tüm programlar içerisinde Türk mevzuatına en uygun program olması, toplam sahip olma maliyeti avantajı ve iş ortaklarının hızlı çözümler üretmesi Tiger Enterprise’ı tercih etmemizin üç ana nedenidir. e-Defter ve e-Fatura süreçlerinde de kullandığımız Tiger Enterprise’ı bizim için en önemli projelerden biri olan e-Ticaret projemizde de kullanmaya karar verdik. Her geçen gün büyüyen organizasyonumuzla uyumlu ve faydalı çözümler sunan Logo ile yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz.

VİDEO

Gonca Erdem

Muhasebe ve Personel Yöneticisi, Billur Tuz

Üretim sektöründe faaliyet gösteren bir isletme olarak maliyet muhasebesini Tiger Enterprise üzerinden yapabilmek bize önemli faydalar sagladı. Ürün ve müsteri bazında tüm kârlılık raporlarını otomatik ve dogru sekilde alabilir hale geldik. Bunun yanı sıra isletmemizin tüm süreçlerini Tiger Enterprise’da basarılı bir sekilde takip edebilmemiz, bize önemli bir katma deger, ciddi bir zaman ve maliyet tasarrufu sagladı.

VİDEO

Nuri Özden

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi, Ulusoy Travel Center

1995 yılından bu yana Logo ile çalışmamız keyifle ve başarıyla sürüyor. Bu sürecin neredeyse tamamında, Logo İş Ortağı 5A Bilgisayar ile birlikte çalıştık. 5A, gerek satış gerekse destek konusunda çok kısa sürede bize çözümler sundu ve sunmaya devam ediyor. En büyük katkıyı, 2003 yılında DOS versiyonundan Windows versiyonuna geçerken aldık. Bambaşka platformlar arasında geçiş sebebiyle başlarda endişeliydik ancak Logo ve 5A Bilgisayar ile bu geçişi yalnızca 2 günde ve tüm verileri sorunsuz bir şekilde aktararak gerçekleştirdik.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Osman İlgen

Satış Direktörü, Weber

İş ortaklarımızla kurduğumuz iletişim ve onlara sunduğumuz hizmetin kalitesi bizler için hayati önem taşıyor. Bu sistem sayesinde iletişim ve iş akışlarımızda ciddi bir iyileştirme sağlamış olduk. Sipariş yoğunluğu olan dönemlerimizde tüm bayilerimizin irsaliye ve fatura bilgisi, sevkiyat bilgisi, açık hesap ve cari hareket dökümü sorgulamalarına aynı anda çözüm sunabiliyoruz. Sisteme kayıtlı tüm Weber bayileri aynı anda birçok bilgiye herhangi bir bürokratik engele takılmadan ulaşabiliyor ve rahatlıkla siparişlerini verip takibini yapabiliyorlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Deniz Saka

Muhasebe Müdürü, İglo

Logo'nun pratik ve çözüm odaklı olması ile hızlı ve işi kolaylaştıran yapısı seçimimizde Logo'yu öne çıkarttı. Logo'nun yetkin kanalı sayesinde en iyi teknik desteği alabileceğimizi biliyorduk. Ancak seçim aşamasında en önemli kriterlerimizden biri de güven konusuydu ve biz de bu güveni oluşturan firma Logo oldu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Ayhan Çarıkçılar

Genel Müdür, Midpoint

Merkezimizdeki iş süreçlerimizi GO 3 ile yönetirken son derece yoğun müşteri akışımızın yaşandığı işletmelerimizde hızlı ve hatasız servisi ise GO 3 ile entegre çalışan Omni'nin Vectron Satış Noktası Terminallerinden sağlıyoruz. Böylelikle merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor ve menülerimizi de reçete bazında hazırlayıp stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Fahrettin Aksoy

Yönetim Kurulu Başkanı, Ak Piliç

Logo ile olan geçmişimiz eskilere dayanmaktadır. Adım adım kurumsallaşmayı kendimize hedef olarak belirlediğimiz için Logo bu konuda bize çok büyük destek olmuştur. Verimliliği artırmak ve büyümek için bir seçim yapmamız gerekiyordu bizim seçimimiz Logo ve ürünlerinden yana oldu. Bilişim sektörünün hızı ilerlediği günümüzde bizim yapımıza uyan çözümler ile Logo ile altyapımızı da güçlendirmiş olduk.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Can Özçelik

Bilgi Yönetimi Bölüm Müdürü, Deniz Ticaret Odası

j-Platform ürününü kullanmaya başlamadan önce, ihtiyaçlarımızı, birbiriyle entegre olmayan bağımsız yazılımlarla karşılamaya çalışıyorduk. j-Platform ile birlikte tüm birimlerimizin aynı yazılım üzerinde entegre çalışmasını sağlayarak, iş süreçlerinde hissedilir bir gelişme kaydettik. j-Platform üzerinden odamıza özel geliştirilen uygulamalar ise verimliliğe önemli katkı sağladı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Soroush DAVARI

Group Information Technology Department, Nikan Group

As we start using j-Platform, our group companies are much more agile in business processes. For instance, before j-Platform the service invoice for the customers were issued no erlier than 40 days after the shipment was delivered to the customer, but now itcan be issued as the shipment is being delivered to the customer. All of the shipment related expenses are registered in detailed in the expense occurrence location. There is no need to transfer the documents to the head office for data entry. Also, there is no need for a sized accounting department. Thanks to j-Platform, we avoid lots of work load time waste and human errors in reporting.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Deniz Yılmaz

Yönetici / Ortak, Goprotein

Yeni gelişmelere açık, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ve kısa sürede uyarlanabilen yapısı Logo Tiger Enterprise'ı öne çıkararak, her türlü ihtiyacımıza cevap verebilecek esnekliğe sahip olması onu seçmemizdeki en büyük neden oldu. Site yönetim paneli, 'object DLL' vasıtası ile sürekli Logo Tiger Enterprise ile iletişim halinde ve ürünlerimizin teknik bilgileri dahil olmak üzere sitenin büyük bir bölümü Logo kullanılarak yönetiliyor. Yoğun olarak muhasebe, finans ve stok yönetimi süreçlerimizi kontrol altına aldığımız Tiger Enterprise ile siteden yapılan alışverişlerin tüm cari ve alışveriş bilgileri entegrasyonla içeriye aktarılıyor ve tüm bu işlemlerin muhasebeleştirilmesi sağlanıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Hüseyin Davulcuoğlu

Bilgi İşlem Müdürü, Trabzonspor

Çalışmaya başladığımız 2011 yılından bu yana Logo Tiger Plus'ın çözümleri sayesinde iş verimliliğimizi artırmak noktasında oldukça yol kat ettik. Özellikle bizim için üretilen depo yönetim sistemi, TSClub'larda kullandığımız prokasiyer satış sistemi ve kombile bilet satış sistemi sayesinde tek merkezden iş süreçlerimizi yönetebiliyor ve oluşan bilgileri Tiger Plus'a aktararak muhasebe konsolidasyonunu yapabiliyoruz. Logo'nun esnek yapısı ve ProDev'in olaya hakim, çözüm odaklı bakış açısı sayesinde bu güçlü yapı içerisinde bize özel birçok operasyonu kolay ve etkili şekilde yönetebiliyoruz. Bu durum bize ileride olası yeni talep ve operasyonlar karşısında daha dik durma gücü vermekte. Logo ve ProDev'e teşekkürler.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Gerşon Algranati

Genel Müdür, Aksel Dış Ticaret

B2B projesi aklımızda 5 yıl önce şekillenmeye başladı. Kolay alışveriş yapılabilen, B2C’ye yakın, müşterinin kolayca, günlük hayatında kullanabileceği bir altyapı hayal etmiştik. Son 1 yılda bu hayali gerçekleştirmek için Netsis iştiraki olan Genport firmasının genç ve dinamik ekibi ile titiz bir çalışma yürüttük. İnternet üzerine taşınan tüm işlemler faks ve telefon kullanımını ve dolayısıyla bunlara bağlı zaman ve maliyet kayıplarımızı azalttı. Alınan siparişin buraya hızlı olarak iletilmesi, mükerrer iş ve hata payını da sıfıra indirdi. Oluşan hatalardan kaynaklı “Bu ürün yanlış gelmiş, ben bunu sipariş vermiştim” gibi söylemler ortadan kalktı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Mücahid Koyu

Bilgi İşlem Müdürü, İhlas Ev Aletleri

Tüm servislerin uygulamayı kullanıma geçmesinin ardından, iş süreçlerimiz önemli derecede hız kazandı, hata payı minimuma indi, mükerrer işlemler ile zaman kayıpları son buldu. 7/24 çalışma ortamının bize getirdiği rahatlığın yanı sıra kağıt, telefon gibi maliyetlerimiz de azaldı. Kullanıcı dostu ekranlar ile sipariş girişi ve sistemin kullanımı kolaylaştı. Projenin bize getirdiği en önemli artı hızlı bilgi akışı ve raporlama oldu. Bilgiye ve raporlara her an her yerden ve yetkisi olan herkes ulaşabiliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Tarık Kayar

Yönetim Kurulu Başkanı, Namet

Netsis B2B uygulaması ile satış elemanlarımız internet olan her yerden sipariş oluşturma ve sipariş takip yetkisine sahip oldu. Bölge müdürlerimiz nerede olurlarsa olsunlar gerekli onayları mobil cihazlar üzerinden verebiliyorlar. Ortalama 25 satış yöneticimize sunulan bu uygulama ekiplerimize 7/24 bağımsız çalışma imkanı getirdi. Büyük müşterilerimiz ise oluşturulan portal aracılığı ile siparişlerini kendileri geçebiliyorlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Seda Ispartalıgil

İK Direktörü, The Grand Tarabya

Her şeyden önce zamandan ve iş gücünden kazanıyoruz. Netsis bize inanılmaz zaman tasarrufu sağladı. Raporlara çok kolay ulaşabiliyoruz. Üst yönetimi doğru bilgilendirebiliyoruz. Kurumsallaşma ve iş süreçlerimizi sistematiğe oturtma adına da büyük katkısı oldu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Süleyman Yurtseven

Özrize Gıda Yönetim Kurulu Üyesi, Özrize Gıda

Satış ve dağıtım firması olduğumuz için ürün ve müşteri sayımız oldukça fazla. Pazarda rekabet avantajımızı artırmak için verilere hızlı ulaşmamız için çok önemli. Bu süreci kolaylaştıracak birçok çözümü Logo Yazılım’dan alıyoruz. Logo Mind İş Zekası Çözümü, kolay kullanımı ve hızı ile çok memnun kaldığımız bir uygulama oldu. Sevkiyat planlama, toplu fiyat değişimleri, kampanya uygulamaları, sahada mobil tablet ile sipariş ve müşteri risk takibi yapabilmek işlerimizi iyi yönetmemizi sağlıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Hüseyin Hatır

Bilgi İşlem Yöneticisi, Papağan

Logo’nun sunduğu yeterli veri alanları, esnek yapı ve destek hattının hızlı yardımları, projenin planlanan süreden de erken sonuçlanmasına yardımcı oldu. Gerek Tiger Enterprise’ın tüm avantajlarından faydalanılması, gerekse Logo Mind kurulumu sürecinde de Binsal Bilişim takvime eksiksiz şekilde uydu. Her iki şirketin de özenli ve profesyonel yaklaşımının yanı sıra asıl fark yaratan unsur, aktif olarak çalışan bir sistem üzerinde, yapılması gereken tüm teknik müdahale ve değişiklikleri yapabilmeleri oldu. Bu bize zaman kazandırdığı gibi, düşündüğümüz çözümlerin sonuçlarını anında görebilmemizi de sağladı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Gül Özlem

Muhasebe Yöneticisi, Sismak

Üretim ve pazarlama ayağımızdaki tüm yönetim raporlarını sorunsuz bir şekilde Netsis’ten alıyoruz. Bunun dışında planlama konusunda çalışmalarımız Netsis sayesinde hız kazandı. Tüm iş tanımlarımız ve tüm süreçlerimizi Netsis’ten takip ediyoruz. Yönetime sunduğumuz ürün karlılıklarımızve raporlarımız gecikmeden gidiyor. Bundan önceki çalışmalarda 3 günde tamamladığımız maliyet çalışmaları Netsis ile 45 dakika’ya indi.

VİDEO

Zeydin Çetin

Finans Müdürü, Abalıoğlu

30’a yakın şubemiz bulunmaktadır. Bu şubelerimiz birbirine entegre olarak çalışmak zorundadır. Bu sisteme en uygun cevabı veren Netsis olmuştur. Kullanımının rahat olması, zaman kazandırması, raporlamalarda doğru sonuç vermesi nedeniyle Netsis’i tercih ettik.

VİDEO

Nuri Ünver

Genel Müdür, Tırsan

Türk ve dünya firması olan Netsis ile anlaştık. Hem performans hem de maliyet açısından en doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. Anlık hatta saatlik sevkiyatlar yapıyoruz, buna uygun çerçevede planlama yapabilecek bir yazılıma ihtiyacımız vardı. Biz Netsis’e geçtikten sonra stok devir hızımızın yükseldiğini gördük, çok çabuk bilanço alabildiğimizi ve çok çabuk reaksiyon gösterebildiğimizi gördük. Maliyet yapımızı çok daha net görebiliyoruz, maliyetlerimizi ürün bazında görebilir durumdayız.

VİDEO

Kamuran Ova

İcra Kurulu Üyesi, Aytaş

Sahada müşterilerimize verdiğimiz hizmetin sürecini kısaltıp, kalitesini artırmıştır. Merkezde, ofiste personelimizin perfonmasının artmasını sağlamıştır. Siparişlerin sahadan merkeze süratli bir şekilde iletilmesi çok önemli ve bunu da Netsis sayesinde hazırlanarak daha hızlı yapıyoruz. Netsis ile birlikte verimliliğimizin arttığını söyleyebilirim.

VİDEO

Hakan Özkan

Bilgi Sistemleri Direktörü, G2M

Coretech ile çalışmak doğru bir karardı. Bu kararın doğruluğunu proje sonuçları da belgeledi. Bu süreçte Coretech’e, özellikle müşteri ve sonuç odaklı oldukları, açık iletişimde bulunmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Sonuçlar çok başarılı oldu ve g2m’ye çok değer kattı.

VİDEO

Sedat Demirci

Bakpiliç Genel Müdürü, Bak Piliç

10 sene önce bir tavukçuluk işletmesinin muhasebe departmanında yaklaşık 40 ila 45 kişi çalışırdı. Logo çözümleri sayesinde yalnızca 5-6 kişiyle tüm muhasebe işlemlerini yürütebilir hale geldik. Özellikle Logo Tiger Plus bize çok önemli verimlilik avantajları sağladı. Ayrıca Logo Navigator Smart sayesinde, daha önce 3 saati bulan raporlama işlemi yaklaşık 10 dakikada yapılabiliyor. Ayda yaklaşık 5 bin civarında fatura kesiyoruz. Eğer kullandığımız ek yazılımlar olmasaydı bu faturaları kesmek dahi bizim için büyük bir yük olurdu.

VİDEO

Duygu Boralı

Grup Muhasebe Müdürü, Kadoil

İş süreçlerimizde çok büyük avantajları oldu. Yatırımları excell üzerinden takip ediyorduk, artık Logo’nun duran varlık sistemiyle zimmetleri bayilerimiz üzerindeki yatırımlarımızı çok daha rahat raporlayabiliyoruz. Önceden bunların hepsini birkaç personelimizle takip ettiğimiz sistemlerle yürütüyorduk, artık bunların hepsini Logo ile yapıyoruz. Günlerce uğraştığımız raporları artık çok kısa sürede alabiliyoruz.

VİDEO

Begüm Yağcı

İnsan Kaynakları Sorumlusu, Sun Tekstil

Netsis ekibi ile birlikte çok fazla verimiz olduğuna karar verdik ve sadeleştirmeye karar verdik. Özlük işleriyle çalışmalarımıza başladık. Netsis bizim uzun yıllardır birlikte çalıştığımız çözüm ortağımızdır. İK için bir paket ararken Netiks bizim en önemli yoldaşımız oldu. Projenin sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi söyleyebilirim. Bize her konuda destek gösterip, sabırla bize yardımcı oldukları için çok teşekkür ederiz.

Fatih Altunbaş

Genel Müdür, Turaç Dış Ticaret

Logo ve iş ortağımız ile yapılan çalışmalardan çok memnunuz. Logo’nun sunduğu çözümler, kendi içinde ve farklı uygulamalarla tam entegrasyon sağlamanın yanı sıra kolay kullanım ve birçok merkezden veri girişi imkanı da sunuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Derya İbrahim Nasırlı

CFO, KidZania

Çalıştığım uluslararası şirketlerde finans profesyoneli olarak çeşitli ERP programları kullandım. Aynı zamanda masanın diğer tarafında oturarak birçok ERP projesinin hayata geçirilmesinde proje müdürlüğü görevinde de bulundum. Tiger Plus, Türkiye mevzuatını yakından takip eden, esnek ve danışman ağı çok yaygın olan bir çözüm. Bu nedenle KidZania’da Logo ile yola devam etme kararı verdim.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Ömer Ömeroğlu

CIO, Doğa Koleji

e-Dönüşüm süreci bize, özellikle kurumsallaşmak adına kendimizi geliştirme imkanı sağladı. Kazandırdığı iş gücü ve verimlilik ise bu sürecin en somut faydalarından biri oldu. Tüm bunların yanında, temel önceliklerimizden olan veli memnuniyetine katkısı da bu projenin en büyük kazanımları arasında gösterilebilir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Murat Serarslan

İşletme Müdürü, Neta Elektronik

Bu gibi altyapı değişimlerinde sektör tecrübesi ve uyumlu çalışma çok önemlidir. Logo ve DNA Proje, bu konuda yılların tecrübesine sahip. Bu sayede, projeye başlamadan önce nelerle karşılaşabileceğimizi öngörüp projeyi buna göre şekillendirmek mümkün oldu. Diğer yandan, sistemler kullanıcı tarafından benimsenmediği ve beslenmediği sürece atıl hale geliyor. Son derece dinamik bir projeye hep birlikte imza atan Neta kullanıcıları, DNA Proje ve Logo’ya bu anlamda çok teşekkür ediyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Mehmet Zeki Yücel

Genel Koordinatör, Eko Halı

"Tiger 3 Enterprise ile üretim, stok ve satınalma başta olmak üzere tüm finansal süreçlerimizi kontrollü bir şekilde yönetme imkanı kazandık. İşinizde başarılı olmak için işini iyi yapan şirketlerle çalışmanız gerekir. Logo'nun kullanıcılarına yönelik sunduğu uçtan uca çözümler, işini iyi yaptığının en büyük kanıtıdır. Sunulan çözümlerin iç süreçlerimize göre uyarlanıp sistemimize entegre edilmesi için de işini iyi yapan bir çözüm ortağı olan Son Nokta Bilişim ile çalıştık. Son Nokta Bilişim, finansal konulardaki tecrübesi ve Logo çözümlerine hakimiyeti ile bize büyük destek verdi."

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Eşref Beriş

Fabrika Müdürü, Bodo Bode Doğrusan

"Logo Netsis 3 Enterprise projesiyle uzun bir sürecin ilk adımını çok başarılı bir şekilde attık. Bundan sonra projeyi daha da geliştirerek sistemi mükemmelleştirme çalışmalarıyla yola devam edeceğiz. BODO BODE DOĞRUSAN olarak ERP kültüründe bir son olmadığını biliyoruz.; işletme hayatta olduğu müddetçe ilerleme sağlanıyor. Logo ve Logo Yazılım ekipleri de bunun bilincinde olduğu için beraberce bu süreci daha da mükemmelleştireceğimize inanıyorum"

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Mahmut Uzan

İç Denetçi, İtal Makina

10 yıldır Logo çözümlerini kullanan biri olarak, aldığımız ürünün arka markasının olması benim için yeterliydi. İyi bir çözüm satın alacağımızdan, kaliteli destek hizmetlerinden yararlanacağımızdan emindim. Gerek Logo Neon ürününün şirketimize kazandırdığı fayda, gerekse Logo ve Binport ekiplerinden aldığımız kaliteli hizmet, verdiğimiz kararın ne kadar isabetli olduğunu kanıtlıyor. Sadece sistem kurulumu değil, bakım hizmeti de aldığımız Logo ve Binport ekiplerinin proje süresince gösterdikleri özen ve çözüm odaklı yaklaşımları, İtal Makina açısından süreci çok daha kolaylaştırdı. Bu sayede Logo Neon'u hızlı sorunsuz bir şekilde devreye aldık.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Kemal Çelik

Yönetim Kurulu Başkanı, Evdema

Logo ile 10 yıl önce tanıştık. Büyüme sürecimiz de Logo’yla tanıştıktan sonra gerçekleşti. Şu anda bütün mağazalarımızdaki işlemleri aynı şekilde görebiliyor, denetleyebiliyoruz. Malzeme ve stok takibini çok rahat yapabiliyoruz. Logo ile aramızda artık satıcı-müşteri ilişkisi değil, iş ortağı ilişkisi var. Logo’nun ve Netline’ın bugünkü başarımızda büyük katkıları olduğunun bilincindeyiz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Murat Doğu

Yönetim Kurulu Üyesi, Oto Doğu

Oto Doğu olarak her zaman, personele dayalı değil, yazılıma dayalı işler yapmaya odaklanıyoruz. Bu sayede, personel değişse bile sevkiyat hızımızda herhangi bir değişiklik olmuyor. Bu da müşteri memnuniyeti anlamına geliyor. Otomotiv sektöründe olduğumuz için her gün, her an sevkiyat yapılıyor. Dolayısıyla kesintisiz uygulamalar bizim için büyük önem taşıyor. j-Platform ile bu sürekliliği ve esnekliği elde ettik. Oto Doğu olarak yıllardır Logo çözümlerinden yararlanıyoruz. Logo’nun kurumsal yapısı ve titizlikle çalışması bizim için her zaman önemli bir katma değer oldu. Teknik destek ve sürekli erişilebilirlik anlamında da Punto’nun 2006’dan bu yana şirketlerimize sağladığı hizmetten çok memnunuz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Gökhan Bozdağ

İcra Kurulu Üyesi, Botek Otomasyon

Bir projenin başarıya ulaşması için; ürünün çok iyi olması, firmanın ne istediğini çok iyi bilmesi ve alınan danışmanlık hizmetinin kalitesi olmak üzere üç önemli nokta vardır. Logo Tiger ve sonrasında Tiger 3 kullanan ve ne istediğini bilen bir firma olarak, ARY Danışmanlık’ın da desteğiyle Botek Otomasyon’da çok başarılı bir ERP projesini, CRM ve e-Flow ayaklarıyla birlikte hayata geçirdik. Süreç entegrasyonu sayesinde teknik ekipler, satış ekipleri, yönetim kademeleri arasında kesintisiz akış ve onay sistemleri oluştu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Akif Yiğit

Mali İşler Müdürü, Ersan Ambalaj

Uzun yıllardır farklı Logo ürünlerini işletmesine alan ve aynı zamanda kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki Logo ve Peracom her ihtiyacınızda telefonun diğer ucundadır. GO 3’e geçiş sürecinde de bunu bir kez daha tecrübe etme imkanı buldum. İşletmelere yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünler sunan, mevcut ürünlerini ortalama 7 haftada bir güncelleyerek sürekli daha iyiyi arayan, bir Türkiye markası olarak bizi gururlandıran Logo’ya ve verdiği kesintisiz destekle geçiş sürecini kolaylaştıran Peracom’a çok teşekkür ediyorum.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çetin Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı, Çetin Cıvata

Logo Yazılım ile yaklaşık 30 yıldır işbirliği yapıyor, yeni çözümler ve sürümlerle sistemlerimizi sürekli yeniliyoruz. Logo Tiger 3 Enterprise çözümünü de yenilikçi teknolojisi ve yeni gelişmelere açık, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kolayca uyarlanabilen yapısı nedeniyle tercih ettik. Uzun yıllardır Logo Yazılım iş ortağı olan ve konusunda uzman, sertifikalı, dinamik ekibiyle Yenikan Yazılım da geçiş sürecindeki doğru yaklaşımlarıyla bize büyük katkı sağladı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Dilek Oskay

Mali İşler Müdürü, PALEX Geri Dönüşüm Çözümleri

Kariyerimde, 15 yıldan uzun süre başka çözümler kullandım. Bunların ardından Logo’ya geçtiğim anda, kendimi hakikaten cennette gibi hissettim. İhtiyacım olan tüm verilere ve raporlara, anında ve tek tuşla erişebiliyor olmak, bizler gibi yoğun tempoyla çalışanlar için büyük bir lüks. Bu anlamda, bir kullanıcı olarak Tiger 3 çözümünden çok memnunum. Diğer taraftan, şirketimizin iş süreçlerinin daha güvenilir, hızlı ve verimli şekilde yürütülmesi de Logo’nun kurumsal olarak PALEX’e kazandırdığı en büyük avantaj oldu. ARY Danışmanlık’ın öncelikleri belirleyip buna göre yola haritası çizmeye odaklanan, müşteri faydasını gözeten, uzman yaklaşımı da PALEX’e önemli bir katma değer kazandırdı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Önder Kaplan

Mali ve İdari İşler Müdürü, Wagner Kablo

Ekim 2015’te Tiger 3 Enterprise çözümüne geçişimizle birlikte Wagner Kablo’da yeni bir hayat başladı diyebiliriz. Ay sonu kapatma işlemlerinden maliyet takibine kadar tüm süreçlerimizde verimlilik ve zaman tasarrufu elde ettik. Bu süreçte Logo ve ARY Danışmanlık ile birlikte çalışmanın değerini çok daha iyi anladık. Acil durumlarda hızlı dönüş almak, uzmanlıktan yararlanmak, ihtiyacımız olan çözümlere ve ek geliştirmelere ulaşmak bizim için çok önemliydi. Bu anlamda Logo’yu ve ARY Danışmanlık’ı seçerek doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Ali Can Muhtar

ERP Sorumlusu, AIR Telekom

ERP anlamında Tiger Plus ve ardından Tiger 3 ile devam eden Logo yolculuğumuzu iş analitiği alanına da taşımaya karar verdik. Bu anlamda Logo Mind Insight ve Logo Mind Budget çözümleri, gerek etkin ve anlık raporlamaya, gerekse hızlı, doğru ve güvenilir bütçeler hazırlamaya yönelik ihtiyacımızı tam olarak karşıladı. Logo ile gerçekten güzel bir iş ilişkimiz var; taleplerimize hızlı dönüş alıyor, verimli bir iş birliği yürütüyoruz. Logo ile yaptığımız tüm çalışmalarda Kares Bilgisayar da her zaman yanımızdaydı. Desteğe ihtiyaç duyduğumuz her noktada yanımızda oldular ve hızlı çözümler ürettiler. Kısacası AIR, Logo ve Kares Bilgisayar olmak üzere üç tarafın da özverili çalışması ve inovatif yaklaşımlarıyla başarılı bir projeye imza attık.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Mehmet Özbıyık

Genel Müdür, Isısan

Logo ile 1990’lı yıllarda başlayan işbirliğimiz bugüne kadar kesintisiz bir şekilde devam etti. Logo çözümlerinin üzerine Bilgi Teknolojileri Departmanı’mızın ve Pronic’in yaptığı ek geliştirmelerle, artık Logo’yu sadece muhasebe ya da finansmanda değil, satın almadan üretime ve satış sonrasına kadar birçok bölümde kullanıyoruz. Logo’nun bizim için en değerli özelliği, esnek bir yapı sunabiliyor olması. Sürekli iletişim kurabildiğimiz, ihtiyaç duyduğumuzda her an ulaşabildiğimiz yerli bir firma olması da Logo’yu farklılaştıran özellikler arasında yer alıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Volkan Alacalıoğlu

Satış Sonrası Hizmetler ve Kalite Müdürü, Groupe SEB

Diva, uzun yıllardır Groupe SEB İstanbul’un operasyonlarının tam merkezinde yer alan, bizim için vazgeçilmez bir sistem. Bundan sonra da Diva’nın dahil olmadığı herhangi bir projemizin olacağını hayal bile edemiyorum. Diva’nın Groupe SEB İstanbul’un ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştirilmesi ve uyarlanmasında Logo ekibinin katkıları da çok değerli. Tüm Logo ekibine, göstermiş oldukları dostluk ve işbirliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Mesut Üzümcü

Finans Müdürü, Netmarble Turkey

Yerli bir ERP çözümü için yaptığımız görüşmeler, incelediğimiz referanslar ve izlediğimiz demolar içerisinde, Logo Tiger 3 ’ün kullanımı kolay ve zengin fonksiyonları bir adım öne çıktı. Tiger 3 , ileriye dönük ihtiyaçlarımızı da karşılayabilecek yapıda olmasının yanı sıra, yerel mevzuata uyumlu özellikleriyle de Netmarble Turkey için en uygun ERP çözümü oldu. Projenin uygulanma sürecinde EOS Sistem ekibi de güçlü iletişim yeteneği, konuya hakimiyeti ve alternatif çözümler üretme konusundaki yaratıcılığıyla geçiş işlemlerini son derece kolaylaştırdı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Gözde Arslan

Pazarlama Müdürü, Vimar Vilsan Grup

ERP alanında sektörün öncü firması Logo’nun ve Logo iş ortağı Ebimtes’in gerçekleştirdiği başarılı projeleri baz alarak biz de bu yönde bir seçim yaptık. Logo’nun Netsis 3 Enterprise ERP ile entegre çalışan diğer çözüm ailelerinden de faydalanarak iş süreçlerimizi iyileştirdik. Vimar Vilsan Grup olarak iş süreçlerimize yönelik tüm ihtiyaçlarımızı Logo Yazılım ve Ebimtes ile başarılı bir şekilde karşılayarak hedeflerimize ulaştığımızı görmekten mutluluk duyuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Çiğdem Yavuz

İnsan Kaynakları Uzmanı, Vimar Vilsan Grup

Netsis HR'ın insan kaynakları süreçlerini daha kolay ve verimli hale getirmek üzere tasarlanan yapısı sayesinde süreçlerimizi kapsamlı ve verimli bir şekilde yönetebilmeye başladık. Tüm özlük dosyalarını online ortamda güvenle saklayabildiğimiz için bilgi eksikliği ya da doküman kaybı gibi sorunlar ortadan kalktı. Daha sonra yıllık izin, zimmetler, eğitimler, performans gibi bilgileri de Netsis HR'a girmeye başladık. Şirket içi bir sosyal medya ağı şeklinde hizmet veren Çalışan Portalı, iç iletişimi de önemli ölçüde iyileştirdi. Netsis HR’ın hem zaman hem de kağıt tasarrufu sağladığına inanıyorum. Zimmet raporu gibi raporlama işlemlerini birkaç dakika içinde yapabildiğimiz için iş yükümüz %80’e varan oranda azaldı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Şeyma Ayhan

İcra Kurulu Başkanı, Mesa Makina

Netsis 3 Standard ERP çözümü ile üretimi daha verimli hale getirmenin yanı sıra, 3 aylık periyotlar halinde finansal analizlerimizi de yapabiliyoruz. Bu sayede doğru verilerle doğru kararlar alabiliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Orhan Kahveci

Genel Müdür, Teknopanel

Tiger 3 Enterprise’ı daha sağlıklı büyümek, maliyetlerimizi net bir şekilde kontrol edebilmek ve güvenilir bir veritabanı oluşturmak için tercih ettik. Ayrıca doğru ve hızlı raporlama bizim için kritik bir unsurdu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Bülent Topdemir

Mali İşler Müdürü, HEAŞ

“Logo’nun istikrarlı büyümesi ve Türkiye’deki yasal mevzuatı yakından takip ederek güncel çözümler sunması bizim için önemli bir kriterdi. Netsis 3 Enterprise özelinde ise ek kontrollere ve iyileştirmelere imkan sağlayan Dinamik Kodlama özelliği; işletmemize özel arayüzler ve veri giriş ekranları tasarlamaya olanak veren NDI ve başka yazılımlarla entegrasyonu mümkün kılan NetOpenX fonksiyonları, bu çözümü farklılaştıran özellikler oldu. Logo ve Ebimtes ile olan verimli işbirliğimizin büyümemizdeki katkısının farklı projelerde de süreceğine inanıyorum.”

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Hasan İpek

Yönetim Kurulu Başkanı, Spor Dünyası

“Logo Ocean depo otomasyonu projemizde, Logo ve Netline ile sağlanan başarılı işbirliği neticesinde hızlı şekilde ilerledik. Bugün hayata geçirdiğimiz yapıya baktığımızda, Logo Ocean’ı seçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu yürekten hissediyoruz. Kendi ekibimizle birlikte, Logo ve Netline ekiplerine de gönülden teşekkür ediyoruz.”

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Serkan Tunçel

Bütçe Raporlama ve Denetim Müdürü, Vialand

“Kurumsal uygulama yazılımları konusunda pazar lideri konumunda olan Logo’nun kaydettiği istikrarlı büyüme, yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlar ve geniş ürün yelpazesi, Logo’yu tercih etmemizdeki başlıca sebepler oldu. Logo’nun deneyimli iş ortaklarından Ebimtes Bilgi Teknolojileri de farklı sektörlerdeki ERP projelerinde edindiği deneyim ve yetkin çalışan kadrosuyla, bu süreci başarıyla tamamlamamızda önemli rol oynadı.”

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Ömer Kaytan

Genel Sekreter, Gündoğdu Holding

“2015 yılında Tiger Plus’tan Tiger 3’e geçmeye karar verdik. Bu çözümün tüm ihtiyaçlarımızı karşıladığını, bütün raporlama sistemlerinden rahatlıkla rapor alabildiğimizi gördük. Tiger 3’ün şirketimizin gelecekteki çalışmalarına da katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Alper K. Tunç

Genel Müdür Yardımcısı, Ofix

Logo’nun kurumsal ihtiyaçlara yönelik bütünleşik bir çözüm ailesi sunması, Ar-Ge yatırımlarını aralıksız sürdürmesi, mevcut çözümlerinin referans sayısı ve Türkiye pazarının mevzuatına ve kültürüne hakim olması tercihimizi etkiledi. Netsis 3 Standard ile iş süreçlerimizi iyileştirmenin yanı sıra müşteri memnuniyetinde de artış sağladık.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Giray Hüdayioğlu

Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve Genel Müdür, Hemel

Tiger 3 Enterprise’ı esnek altyapısı, kolay uygulanması, raporlama avantajları ve yabancı dil desteği sebebiyle tercih ettik. Ayrıca Logo’nun güçlü iş ortağı ağının çok büyük bir avantaj olduğunu ve gerek proje gerekse satış sonrası destek anlamında önemli bir fark yarattığını düşünüyorum.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Sacit Atay

Lojistik Müdürü, Barilla

Barilla, Logo Ocean ile, sipariş hazırlama sürelerini %20 oranında kısaltırken, yaşlanmış ürün stoklarında %50’ye varan iyileşme kaydediyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Dinçer Keçeci

Bordro ve Özlük İşleri Müdür Yardımcısı, HDI Sigorta

HDI Sigorta, büyüme süreçlerine paralel İK süreçlerindeki dijital dönüşüm için Netsis HR’ı tercih etti. HDI Sigorta, Netsis HR ile artık tüm İK süreçlerini daha dinamik ve tek bir noktadan yönetebiliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Soner Uzun

IT Müdürü, Medicall Biomedikal

Medicall Biomedikal, Logo Mind Insight ile analizin gücünü satışlarına yansıttı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Tunçay Taçay

Başkan Vekili, Yaktaş

22 yıldır Türkiye’nin zemin kaplamaları sektöründe faaliyet gösteren Yaktaş, dünyanın lider markalarının ürünlerini, sağlık ve eğitim kurumlarından ofislere, otellere, zincir mağazalara ve kapalı spor salonlarına kadar pek çok noktada kullanıcılarla buluşturuyor. Şirket, Türkiye geneline yayılan satış ve pazarlama operasyonlarının yönetimi, takibi ve raporlaması için Logo CRM’i tercih etti.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Coşkun Koçak

Kurucu, Koçak Baklava

Uzun yıllardan beri hizmet aldığımız Logo; çözüm odaklı çalışan, teknik desteği güçlü olan ve sorularımıza hızla yanıt veren bir firma. Dolayısıyla bu markanın sunduğu güvence de bu çözümü seçmemizdeki önemli etkenlerden biri. Logo ile birlikte daha da büyüyeceğimize inanıyorum.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Ulaş Işık

Bilgi İşlem Müdürü, Unilever

Uluslararası bir şirket olan Unilever, 400’den fazla markayla 190 ülkede sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda faaliyet gösteriyor. Şirket, Türkiye'de de 142 lokasyondaki 195 distribütörü aracılığıyla sürdürdüğü faaliyetlerini tek merkezden yönetebilmek için esnek, mobil ve entegre bir kurumsal kaynak planlama çözümüne ihtiyaç duydu. 2002 yılından bu yana Logo çözümlerini kullanan Unilever, web tabanlı ERP uygulaması için de Logo j-Platform çözümünü tercih etti. Bu çözüm sayesinde verilerin tek noktada birleştirilmesi hem operasyonları hem de veri güvenilirliğini artırdı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Buğra Şengül

CEO, Şengüller Şirketler Grubu

Ayakta kalabilmek ve gücümüzü korumak için çağa ayak uydurmamız ve hızlı olmamız gerekiyor. Böyle bir yapıda veri aktarımı olmazsa olmaz hususlardan biri. Aksi takdirde emek, zaman ve para kaybı tahmin edilemeyecek kadar büyük boyutlara ulaşabilir. Bu anlamda Tiger 3 Enterprise bizim en güçlü dayanağımız.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Serdar Avcı

Bilgi Teknolojileri Müdürü, Kar Group

Kar Group, Logo CRM ile kurumsal hafızasını güçlendirerek satış operasyonlarını iyileştirdi.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Tahir S. Yavuz

Veteriner Hekim-Kurucu Ortak, Ata Fen

30 yıldır hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren Ata Fen, sekiz bölge müdürlüğü altında toplanan satış ekibinin saha operasyonlarında otomasyon sağlamak üzere Logo Mobile Sales çözümünü tercih etti.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Veysel Berk

Kurucu, Çaycı

Yedi şubesiyle hizmet veren Çaycı, satın alma süreçlerinden kasa işlemlerine ve ay sonu raporlarına kadar her noktada, uçtan uca entegre bir sistem kurmak üzere Logo Tiger 3 kurumsal kaynak planlama çözümünü merkeze alan bir yapı oluşturdu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Serdar Avcı

Bilgi Teknolojileri Müdürü, Kar Group

Kar Group, Logo Mind Insight iş analitiği çözümüyle güvenilir verilere dayalı kararlar alıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

İrem Yurttepe

Perakende Geliştirme Müdürü

Whirlpool, bünyesindeki Hotpoint markasının tüm satışlarını Logo Mind Insight ile raporlayıp analiz ediyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Gözde Karluk

Finansman Müdürü, Lucky Fish

Lucky Fish, Logo Mind Insight ile doğru bilgiye kısa zamanda ulaşabilir hale geldi.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Ahmet Budak

Bilgi İşlem Destek Uzmanı, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, Logo Mind Insight iş analitiği çözümüyle saniyeler içinde rapor alabiliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Kemal Dedeli

Genel Müdür Yardımcısı, Köfteci Yusuf

1996 yılında İznik’te başladığı faaliyetlerini bugün 41 noktada, 6 farklı marka ve 7.000’i aşkın çalışanla sürdüren Köfteci Yusuf, üretimden lojistiğe kadar olan tüm süreçlerini Logo’nun Tiger 3 Enterprise kurumsal kaynak planlama çözümü sayesinde entegre şekilde yönetiyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Hasan Mısırlıoğlu

Bilgi İşlem Müdürü, Kitapyurdu

Kitapyurdu, Logo e-Çözümler ile operasyonel süreçlerinde hız ve verim artışı sağladı.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Dilek Döker Oraydın

IT ve Perakende Çözümleri Müdürü

1992 yılında kurulan ve 2009 yılından bu yana Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren English Home, Türkiye’de 305, 6 ülkede 100 satış noktası ile sektörünün lider kuruluşları arasında yer alıyor. 3 ülkede e-ticaret faaliyetleri de gerçekleştiren English Home bu yapı içindeki tüm noktaları merkezi olarak yönetme ihtiyacı doğrultusunda seçtiği Logo Diva POS’u 2009’dan bu yana kullanıyor. Logo Diva POS çözümü sayesinde hızlı mağaza açabilen ve tüm satış noktalarına gerçek zamanlı erişerek merkezi yönetim sağlayan English Home, önümüzdeki günlerde farklı ülkelerdeki mağaza açılışlarını da Diva POS ile gerçekleştirmeyi ve müşterilerine farklı bir omnichannel deneyimi yaşatmayı planlıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Ahmet Haratoğlu

Genel Müdür

1968 yılında kurulan ve cam sektöründe gerek satış gerekse cam işleme alanında faaliyet gösteren Güneydoğu Cam, 30 yıldır Netsis ürün ailesindeki çözümlerden yararlanıyor. Üretimden tahsilata kadar olan tüm iş süreçlerinde güncel teknolojiyi yakından takip eden Güneydoğu Cam, bu amaçla son olarak Logo’nun Netsis 3 Entegre çözümünü uygulamaya aldı. Böylece iş süreçlerinde büyük ölçüde verimlilik artışı sağlayan şirket, personelinin iş yükünü de yarı yarıya azaltarak çalışan memnuniyetinde önemli bir artış elde etti.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Murat Erol

Fabrika Müdürü

1965 yılından bu yana peynir sektöründe faaliyet gösteren Muratbey, planlamadan sevkiyata, üretimden raporlamaya kadar tüm is süreçlerini Netsis 3 Enterprise ile entegre olarak yürütürken üretim verimliliginde %15 artış kaydetti.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

İrem Yurttepe

Perakende Geliştirme Müdürü

1911’de ABD’de kurulan ve Hotpoint, Indesit, Kitchen Aid ve Maytag gibi dünyaca ünlü markalarla hizmet veren Whirlpool, Türkiye’de de Manisa’daki fabrikasında üretim yaparak ürünlerini 89 ülkeye ihraç ediyor. 120 münhasır Hotpoint mağazasında tüketicilerle buluşan şirket, bu mağazalardaki satış işlemlerini perakende sektörüne özel kanal yönetimi çözümü Logo Diva CHANNEL ile takip edip raporluyor. Böylece ürünlerin satış ve stok durumlarından kampanya sonuçlarına kadar pek çok süreç yakından izlenerek satış-pazarlama süreçleri daha etkili yönetilebiliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Bedrettin Demirer

Ticaret Direktörü

Logo Ocean gerek merkezde kullanılan ERP çözümüyle, gerekse el terminalleri ve mağazalarda kullanılan programlarla tamamen entegre şekilde çalışıyor. Böylece ürün toplama ve sevkiyatında ciddi düzeyde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Serkan Sucu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

42 yıldan bu yana, 170 kişilik kadrosuyla 40 bin kişilik bir müşteri portföyüne hizmet veren Gerçek Otomobilcilik, Logo Tiger 3 ile iş süreçlerinde %50'ye ulaşan maliyet tasarrufu sağlarken, müşteri ve çalışan memnuniyetinde de önemli kazanımlar elde ediyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Ferit Kiraz

COO, Namet Gıda

1950 yılından bu yana kırmızı et sektöründe faaliyet gösteren Namet Gıda, Maret markasının da satın alınmasıyla ve yeni yatırımlarla sürekli büyüyen yapısını, odak noktasında Logo Netsis 3 Enterprise’ın bulunduğu bir sistemle yönetiyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Alper Çavuşoğlu

Genel Müdür

Ege Bölgesi’nin en büyük lastik satış ve servis noktası olan Ömer Çavuşoğlu Lastik, Satış ekibinin verimliliğini artırmak üzere saha operasyonlarını mobil hale getirmeyi hedefleyerek Logo Mobile Sales saha satış otomasyonu çözümünü devreye aldı. Böylece saha satış ekibi satış süreçlerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Ayrıca satış süreçleri hızlanırken, maliyet tasarrufu da sağlanıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Cemal Can Demircan

Yurt İçi Mimari Sistemler Satış Grup Lideri

1954 yılında kurulan Çuhadaroğlu, yıllık 20 bin ton kapasiteli 70 bin metrekarelik alüminyum entegre tesisinde alüminyum mimari profil sistemleri, alüminyum yapı elemanları, ofis içi bölmeler, mimari endüstriyel profil üretimi gerçekleştiriyor. Ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, ABD, İngiltere, Fransa, Rusya ve Orta Asya ülkeleri gibi 25 farklı ülkede satışa sunan Çuhadaroğlu, 750 kişilik ekibiyle sektörün öncü firmaları arasında yer alıyor. Şirket, müşteri ilişkileri süreçlerini, Logo Tiger 3 ERP ile tam entegre çalışan Logo CRM çözümü sayesinde etkili ve verimli bir şekilde yönetiyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO

Rafet Ekmekçioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Uluslararası pazara çıktığınız zaman, rakiplerinizle aynı kategoride bulunmanız ve sistemsel açıdan da aynı düzeyde olmanız gerekiyor. Bu bağlamda, A Yangın olarak bütün satış stratejimizi Logo CRM ile yönetiyoruz. Bir şeyi değerlendirebilmek için önce ölçebilmeniz gerekiyor. Biz bütün pazar ve sektör analizlerimizi Logo CRM ile yapıyor, böylece şirketimizin güçlü ve zayıf yönlerini daha doğru bir şekilde ortaya çıkarabiliyoruz. Logo CRM’in kullanmakta olduğumuz Logo Netsis 3 Standard ERP ile entegrasyonu sayesinde stoklarımızı en doğru ve güncel şekilde takip edebiliyor, müşteri ilişkilerimizi buna göre yönetiyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEO