BASIN BÜLTENLERİ

2016

Logo Yazılım’ın yeni iş analitiği ürünü: Logo Mind Insight

9.6.2016 |

İşrnanalitiği  alanında değişen dinamiklerirnyakından takip eden Logo Yazılım,rnsektörün önemli  firmalarından Qlik ile işbirliği yaparak, Logo Mind Insight ürününü pazara sundu.

DEVAMINI OKUYUN

Logo Yazılım ve İlkfer Grup, çözüm ortaklığı sözleşmesi imzaladı

30.3.2016 |

Logo Yazılım, dünya çapındarndenizcilik firmalarına hizmet veren İLKFERrnGroup ile geçtiğimiz günlerde bir çözüm ortaklığı sözleşmesi imzaladı.rnOrtaklık kapsamında, Logo’nun denizcilik sektörüne yönelik “Logo Mariner”rnürününün tüm hak ve yetkilerini devralan ILKFER GRUP şirketlerınden UNIMARINrnLTD, şirketin çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam edecek. Logo’nunrndenizcilik sektöründeki işletme ihtiyaçlarını karşılayan Mariner isimli ürünü,rnbundan böyle “UNISOFTWARE /Caretta” adıyla piyasaya sunulacak. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo Yazılım, sanal ticarette ödeme kolaylığı sunuyor

29.3.2016 |

Türkiye’ninrnöncü şirketlerinden Logo Yazılım, özel ödeme sistemi sağlayıcısı WirecardrnTürkiye ile yazılım tabanlı hizmetleri için çözüm ortaklığı anlaşmasırnimzaladı. Wirecard’ın sunduğu ödeme sistemi sayesinde, e-ticaret sektöründernfaaliyet göstermeyen fakat internet üzerinden kredi kartıyla ödeme kabul edenrnküçük firmalar da, özel oranlı sabit komisyon ödeyerek, satış ve tahsilatrnsürecini kolaylaştırabilecek. 

DEVAMINI OKUYUN

2015

Panorama’da e-Dönüşüm, Logo uygulamalarıyla çok kolay!

18.11.2015 |

Türkiye'nin en büyük yazılım şirketi Logo, e-Dönüşüm sürecindeki liderliği konusunda bir adım daha attı ve burndoğrultuda Univera’yla yıllardır süren işbirliklerine bir yenisini ekledi. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo Yazılım, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında…

9.11.2015 |

Türkiye’nin lider yazılım şirketi Logo Yazılım, hızla yükselen satış ve kârlılık grafiğiyle, Deloitterntarafından belirlenen TechnologyFast50 listesine girerek, Türkiye’ninrnen hızlı büyüyen 50 teknoloji firması içinde yer aldı ve üstün başarısınırntescilledi. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo’nun düzenlediği Logosphere’de bilişim ve iş dünyası 4. kez buluştu.

6.10.2015 |

Türkiye’nin en büyükrnyazılım şirketlerinden Logo Yazılım, 4. kez düzenlediği Logospherernetkinliğinde, bilişim ve iş dünyasının önde gelen yöneticilerini buluşturdu.rnLogosphere’de bu yıl; Logo platformu üzerinde geliştirilen çözümler ve sonrnteknolojiye sahip uygulamalar aktarıldı. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo’nun, “6 Saniyede 1 Fikir” yarışmasının kazananları belli oldu

30.6.2015 |

Logo Yazılım’ın düzenlediği “6 Saniyede 1 Fikir” yarışmasında projeleri beğenilen iki genç girişimci, Kasım ayında Dublin'de düzenlenecek WebSummit’erngitmeye hak kazandı.  

DEVAMINI OKUYUN

LAPIS, “Spice 2015” konferansında tanıtılacak

11.5.2015 |

Logo Yazılım'ın kendine özgü olarak hayata geçirdiği ve iş süreçlerinde kullandığı ürün geliştirme sistemi LAPIS, İsveç'te 15. Uluslararası SPICE'15 konferansında tanıtılacak. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo Ailesinin Çocukları, 23 Nisan’da Logo Çocuk Şenliği’nde buluştu

24.4.2015 |

Türkiye’nin lider yazılım kuruluşu Logo, 23 Nisan’darnçalışanlarının çocuklarını özel bir şenlikte bir araya getirdi. İzmir vernGebze’de düzenlenen Logo Çocuk Şenliği’ne yaşları 1 ila 12 arasında değişenrn150’nin üzerinde çocuk bir araya geldi. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo, 6 saniyede fikrini en iyi anlatan kişiyi, Dublin WebSummit’e gönderiyor

21.4.2015 |

LogornYazılım, genç girişimcilere, “6 Saniyede 1 Fikir” isimli dijital kampanyarnaracılığıyla henüz fikir aşamasındaki girişim projelerini duyurma fırsatırnsunuyor. “6 Saniyede 1 Fikir” isimli yarışmayla Logo, genç girişimcileri,rnyazılım/internet alanındaki yeni iş fikirlerini 6 saniyelik Vine videoları ilernen etkili ve yaratıcı şekilde anlatmaya ve Twitter’da “#6saniyede1fikir”rnhashtag’i altında paylaşmaya davet ediyor.

DEVAMINI OKUYUN

Logo, İş Ortakları’yla “Yeniliklere Yelken Açtı”

18.3.2015 |

Türkiye'nin lider yazılım şirketlerinden Logo Yazılım, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinden 600 kişinin katıldığı iş ortakları toplantısını 'Yeniliklere Yelken Açıyoruz' sloganıyla Antalya'da yaptı. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo Yazılım, 2014 yılında 104 milyon TL satış geliri elde etti

11.3.2015 |

2014 yılında da istikrarlı büyümeyi devam ettiren Logo, satış gelirlerini %47,8, karını %42,71 artırdı.

DEVAMINI OKUYUN

Logo ve Garanti Bankası’nın işbirliğiyle, e-Fatura almak kolaylaştı

11.2.2015 |

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketi Logo, e-Fatura başvururnsüreci kapsamında Garanti Bankası’ylarngüçlerini birleştirdi. Logo’nun sunduğu Özel Entegratörlük Hizmeti kapsamında;rnGaranti müşterileri e-Fatura satın alma taleplerini, banka şubelerinin yanırnsıra İnternet Şubesi aracılığıyla bildiriyor. 

DEVAMINI OKUYUN

Logo Siber Güvenlik, 13. TESİD Ödülleri’nin galipleri arasında yerini aldı!..

3.2.2015 |

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden Logo’nunrnçalışmaları, Türk ElektronikrnSanayicileri Derneği (TESİD) tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen TESİDrnYenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri kapsamındarntescillendi. Logo’nun alt kuruluşlarından Logo Siber Güvenlik ve AğrnTeknolojileri A.Ş., (Logo SGT) geliştirdiği siber güvenlik cihazı “UnifiedrnThreat Management System” (UTM) ile KOBİ Dalında Yenilikçi Ürün ödülüne layık görüldü.

DEVAMINI OKUYUN

2014

Logo’nun İlk e-Arşiv Raporu, Gelir İdaresi Başkanlığı’na Ulaştı

20.11.2014 |

e-Arşiv entegratörü olarak iznini alan Logo, ErdenrnBilgisayar’ın ilk raporunu GİB’e iletti!

DEVAMINI OKUYUN

Logosphere’de Bilişim ve İş Dünyası Buluştu

5.11.2014 |

Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşu Logo tarafından gerçekleştirilen Logosphere etkinliği, bu yıl 3. kez bilişim ve iş dünyasını aynı çatı altında buluşturdu. Logosphere’de, 57 paralel oturumda 48 farklı sunum yapıldı, 100’den fazla iş çözümü anlatıldı. Etkinliği; mevcut ve aday iş ortakları, özel sektör temsilcileri, öğrenci, akademisyen gibi farklı mesleklerden katılımcılar izledi.

DEVAMINI OKUYUN

Özel entegratörlük hizmeti veren Logo, e-Arşiv onayını aldı

10.9.2014 |

Türkiye uygulama yazılımları pazarının lider markası Logo Yazılım, şirketlerinden LogornElektronik, e-Dönüşüm sürecine öncülük etmeye devam ediyor. e-Devlet uygulamalarında işletmelerin çözüm ortağı olan Logo, yeni bir adım daha atarak e-Arşiv hizmeti sunmak üzere Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) izin aldı.

DEVAMINI OKUYUN

Logo Yazılım’ın tasarım yarışması sonuçlandı

7.7.2014 |

Türkiye'nin farklırnşehirlerinden 100’ün üzerinde öğrencinin başvurduğu yarımayı İstanbul Teknik Üniversitesi’ndenrnFaruk Can Ünal’ın tasarımı birinci seçildi. Ünal, devrernprensibinden yola çıkarak, 1 ve 0’ları kullandığı tasarımıyla 10.000 TL’likrnödüle layık görüldü.

DEVAMINI OKUYUN

Ar-Ge Liderliği

24.4.2014 |

Yazılım sektöründeki Ar-Gernçalışmalarında, proje sayısından ziyade, çalışılan projenin odağı ve büyüklüğürnönem taşıyor. 

DEVAMINI OKUYUN

2013

Logo Yazılım, “Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” ödülünü aldı

22.11.2013 |

Türkiye uygulama yazılımlarırnpazarının lideri LOGO, SabancırnÜniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu bünyesinde hayatarngeçirilen “Bağımsız Kadın Direktörler Projesi” kapsamında, Türkiye’nin ilk Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulurnödülünü almaya hak kazandı

DEVAMINI OKUYUN

LOGO Yazılım, 2013 yılının ilk dokuz ayına ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı

11.11.2013 |

İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, “Başarılı ArGe faaliyetleri ve satışrnkanallarının geliştirilmesi sayesinde, net satış gelirlerimiz %27 büyüyerekrn38,2 milyon TL’ye ulaştı.” dedi. Koyuncu, LOGO’nun, yılın ilk 9 ayındaki güçlü performansınınrnkaynağının operasyonel verimlilik alanında kaydettiği ilerleme ve sürekli katmarndeğer yaratmaya odaklı şirket kültürü olduğunu söyledi.

DEVAMINI OKUYUN

LOGO, “bulut ödülleri”ni topladı.

25.10.2013 |

Logo’nun De’Longhi için geliştirdiği çözüm, Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden tek proje oldu. Avrupa’nınrnbulut bilişim konusundaki en saygın kuruluşu Euro Cloud tarafından düzenlenenrnBulut Ödüllerirnsahiplerini buldu. LOGO Yazılım’ın Divarnürünüyle De’Longhi için geliştirdiğirnçözüm, Türkiye’den Avrupa’da yarışmaya aday gösterilen tek örnek oldu.

DEVAMINI OKUYUN

IFC’nin LOGO Yazılım’a verdiği kredi, KOBİ’lerin teknolojiye erişimini artıracak

25.10.2013 |

DünyarnBankası üyelerinden Uluslararası Finans Kuruluşu IFC, Türkiye’dernuygulama yazılımları pazarının lideri LOGO’ya, 20 milyon TL tutarında kredi sağlayacak.

DEVAMINI OKUYUN

2012

LOGO Yazılım, yılın ilk 9 ayında,rekor büyüme ve yüksek kârlılığını sürdürdü

9.11.2012 |

LOGO Yazılım, 2012’deki başarılı performansını yılın 3. çeyreğinde de sürdürüyor. Bu kapsamda şirket, ilk 9 aydaki konsolide net satış gelirlerini, geçen yılın aynı dönemine göre %66 oranında artırarak, toplam 30.148.407 TL’ye yükseltti.

DEVAMINI OKUYUN

LOGO Yazılım ve Smartpro bilişim sektörüne eğitim ve istihdam projeleri sunuyor.

6.6.2012 |

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu LOGO Yazılım, ve bilişim sektörünün öncü eğitim kurumlarından Smartpro Bilgisayar Akademisi, bilişim sektöründeki başlıca sorunlardan biri olan nitelikli eleman açığının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla, LOGO ERP çözümleri konusunda eğitimler başlattı. LOGO ürünlerini kullanan yaklaşık 170.000 firmadan ve 1.000’i aşkın iş ortağından gelen talepler doğrultusunda başlatılan proje, LOGO Akademi ve Smartpro Bilgisayar Akademisi işbirliği ile yürütülüyor.

DEVAMINI OKUYUN

ERP Komitesi, ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları ile buluştu!

7.5.2012 |

ERP Komitesi Türkiye’deki ERP kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin yanı sıra ticaret, sanayi ve hizmet sektöründeki kuruluşlar ile İş Uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren firma ve organizasyonlar arasında bir iletişim merkezi olmayı amaçlıyor. ERP Üreticileri ile birlikte sektörü geliştirerek, bu alandaki uygulamaların kullanımlarını artırmayı hedefleyen ERP Komitesi, 13 Şubat 2012 tarihinde kuruldu ve 750’den fazla bireysel ve kurumsal üyesi var.

DEVAMINI OKUYUN

LOGO Yeni Türk Ticaret Kanunu Seminerleri Başladı!

24.1.2012 |

LOGO ve PWC işbirliğinde gerçekleştirilen, seminerlerin ilki 24 Ocak Salı günü İstanbul Swissôtel The Bosphorus’da düzenlendi. 2012 yılı boyunca Türkiye genelinde çeşitli illerde gerçekleştirilecek seminerlerde yeni Türk Ticaret Kanunu değişiklikleri ve bu kapsamda LOGO uygulamalarındaki yeni düzenlemeler aktarılıyor.

DEVAMINI OKUYUN

Bulgaristan’ın Şumnu Belediye Başkanı Krasimir Kostov LOGO’yu Ziyaret Etti...

20.1.2012 |

Gebze Ticaret Odası’nın daveti üzere 19-20 Ocak 2012 tarihlerinde Gebze’ye resmi bir ziyaret gerçekleştiren Bulgaristan’ın Şumnu Belediye Başkanı Krasimir Kostov, bu kapsamda LOGO’yu ziyaret etti. 

DEVAMINI OKUYUN

2011

LOGO, Coretech'i Satın Aldı!

29.11.2011 |

LOGO Yazılım, Sektörün SaaS İş Modeli Lideri Coretech’i Satın Alarak Perakende Sektörüne Giriyor...

DEVAMINI OKUYUN

LOGO ve Seeburger ile el ele veriyor

LOGO Rakipten Geçiş Kampanyası

12.10.2011 |

Başka yazılımdan GO Plus ürününe geçişlerde kullanıcılara %20 indirim uygulanacak. Kredi kartına 12 taksit seçeneği de sunuluyor.

DEVAMINI OKUYUN

LOGO ve SEEBURGER

20.9.2011 |

Elektronik belge değişim (EDI) sistemleri ve B2B platformları konusunda uzman Alman firması SEEBURGER AG ile stratejik iş ortağı anlaşması imzalayan LOGO Electronic Business Services (LOGO), bundan sonra B2B ihtiyaçlarına yönelik tüm teknolojileri iş uygulamalarıyla entegre halde sunabilecek.

DEVAMINI OKUYUN

Denizcilik Sektörüne Özel Yeni Bir Yazılım : LOGO MARİNER

6.6.2011 |

Türkiye uygulama yazılımları pazarının lider firması LOGO Business Solutions’un ürün ailesine yeni bir üye; denizcilik sektörüne özel sunulan LOGO Mariner de katıldı.  Ulusoy Deniz Yolları İşletmeciliği ve Akar Denizcilik gibi sektörünün önde gelen firmaları işlerinin seyrini LOGO Mariner yazılımı ile değiştirmeyi tercih etti.

DEVAMINI OKUYUN