ETKİNLİKLER

e-Dönüşüm Seminerleri

e-Dönüşüm’ün firmalara sağladığı yararlar, sistem gereksinimleri ve şirketlerde sağlıklı bir e-Dönüşüm süreci için dikkat edilmesi gereken konuların tartışıldığı e-Dönüşüm seminerleri; Logo’nun e-Devlet ürünleri olan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ürünleri hakkında kapsamlı bilgiler içerdiği gibi Logo Yazılım ve Logo Elektronik’in e-Dönüşüm uzmanları tarafından e-Devlet süreciyle ilgili merak edilen bütün sorular yanıtlanmaktadır. Türkiye'nin çeşitli noktalarında düzenli olarak gerçekleştirilen bu seminerler ile e-Dönüşüm süreçleri ve yasal düzenlemeler hakkında önemli bilgiler edinen firmalar, Logo e-Dönüşüm seminerleri ile e-Dönüşüm sürecini yakından takip etmektedir.

e-Dönüşüm ürünleriyle ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz seminerlerimize katılmak için aşağıdaki linkte yer alan güncel seminerlerimize ait kayıt formunu doldurabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Logosphere

Logo platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı bilgi ve çözüm platformu Logosphere, katılımcıların yoğun ilgi ve değerli katkılarıyla, her geçen yıl önemi artan bir teknoloji etkinliği haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ve teknolojiyle uyumlu ilerleyen yeni iş süreçleriyle Logo, her sene düzenlediği Logosphere etkinliği ile firmalara ilham vermektedir.

Her sene düzenlenen ve sektöre yön veren Logosphere hakkında detaylı bilgi almak ve geçmiş sunumları incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ