Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun
Logo Blog
Logo Blog
0

Geleceği Yazanlar Kulübü meetup etkinliğine davetlisiniz

Türkiye’nin en değerli bilişim markası Logo Yazılım, işletmelerin ve çalışanların dijital çağa ayak uydurmasının gereklilik haline geldiği bugünlerde yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yazılımla ilgilenenlerin, özellikle de uygulama geliştiricilerin ve sistem yöneticilerinin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Geleceği Yazanlar Kulübü Meetup Etkinliği hakkındaki ayrıntıları bu yazımızda paylaşıyoruz.

Geleceği Yazanlar Kulubü’nün hikayesi

Aynı ilgi alanlarına sahip profesyonellerin de buluşma noktası olan Meetup sosyal ağında Geleceği Yazanlar Kulübü olarak düzenlediğimiz etkinlikler, çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yaptı. Geleceği Yazanlar Kulübü’nün ilk Meetup etkinliğinde, Amazon Web Services yer aldı ve temel servisler ile çözümler üzerinde yoğunlaşıldı. İkinci etkinliğimizde 200’den fazla uygulama ve Atlassian’ın diğer ürünleriyle entegre çalışan Opsgenie ile ilgili bilgi vererek nöbet yönetimi ve problem yönetimi pratiklerinden bahsettik.

İlk İzmir Meetup etkinliğinde BDD ile Yazılım Geliştirme konusu ele alındı. Geleceği Yazanlar Kulübü’nün Prof. Dr. Erdal Balaban’ın yer aldığı 3. Meetup etkinliğinde Veri Madenciliği ve Makine Öğrenmesi konuları kavramsal ve teknik uygulama boyutlarıyla sunuldu. Kulübün ikinci İzmir Meetup etkinliğinde BDD ile Yazılım Geliştirme konusunda atölyeler gerçekleştirildi ve gerçek durum senaryoları üzerinde konuşuldu.

Hikâye devam ediyor

Meetup sosyal ağında“Geleceği Yazanlar Kulübü” ile etkinliklerimizi gerçekleştirmeye ve girişimcilere ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz. Gelecek Meetup etkinliğimizde “Siber Güvenliğe Giriş – Introduction to Cybersecurity” konusunda Logo Totalsoft’tan Ovidiu Ariton’ı dinleyeceğiz.

9 Temmuz Salı günü 13:30 -15:30 saatleri arası Gebze Kampüs konferans salonumuzda gerçekleşecek etkinliğimizde oturum dili İngilizce olacak. Farklı bölgelerden konferans salonumuza webinar ile bağlanacak arkadaşlarımızın link üzerinden kayıt yapması gerekmemektedir.

Logo Yazılım olarak yazılım konusunda rehberlik etme misyonuyla düzenlediğimiz etkinlikte yerinizi almak için https://www.meetup.com/tr-TR/Gelece%C4%9Fi-Yazanlar-Kulubu/events/262840405/ linkinden kayıt yaptırabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.