Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun
Logo Blog
Logo Blog
0

Logo, 2019’da da Türkiye’nin en değerli bilişim markası

Dünyanın önde gelen marka değerlendirme şirketi Brand Finance, bu yıl 12’ncisini hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli ve Güçlü Markaları” çalışmasının sonuçlarını açıkladı. Listenin 71’inci sırasında yerini alan Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu Logo Yazılım, bu yıl da bilişim sektörünün en değerli markası oldu.

Bu yılki Türkiye’nin En Değerli ve Güçlü Markaları listesi açıklandı. Logo Yazılım genel listede 71’inci sırada yer alırkeni bilişim sektörünün en değerli markası olarak duyuruldu.

Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Türkiye’de bilişim sektörünün büyüme yolculuğuna eşlik eden 35 yıllık bir geçmişe sahip olan Logo Yazılım’ın, üç yıldır art arda sektöründeki en değerli marka olarak görmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu

“Öncü rolümüzü önümüzdeki yıl da sürdüreceğiz”

Bu başarıda müşteri odaklı yaklaşımlarının ve çevik çalışma metodolojilerinin yanı sıra; bugüne olduğu kadar geleceğe de odaklanan Ar-Ge çalışmalarının önemli rol oynayan unsurlar olduğuna dikkat çekti.

Buğra Koyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Ürün geliştirme yatırımlarımız ve marka kimliğimiz; paydaşlarımızla kurduğumuz güçlü bağlar; elde ettiğimiz finansal başarılarla birlikte bu öncü rolümüzü korumayı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Bizi Türkiye’nin en değerli bilişim markası yapan tüm kullanıcılarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve yatırımcılarımıza teşekkür ederiz.”