Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun
Logo Blog
Logo Blog
0

Logo Yazılım’dan TESK Kart Üyelerine Özel Kampanya

Logo Yazılım ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında TESK Kart üyesi yaklaşık 2 milyon esnaf ve zanaatkar Logo ürünlerine yüzde 25’e varan indirimlerle sahip olabilecek.

Logo ürünlerini seçen 2 milyon kişi, yüzde 25’e varan indirim avantajına kavuşacak! Kampanya 12 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya süresince, TESK Kart sahibi firmalar Logo’nun, GO 3, Netsis 3 Entegre, Start, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, Connect B2B, Connect Banka, Connect FDA ve Diva Pos çözümlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilecek.

Ekonomik kalkınmaya önemli bir katkı

Logo Yazılım Kanal ve Satış Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, Türkiye genelindeki tüm TESK Kart kullanıcılarının kolayca yararlanabileceği bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sertcan esnaf ve sanatkârların, özellikle ekonomik kalkınmanın dengeli dağıtılması, istihdamın ve üretimin artırılması ve sosyal dengenin korunması açısından büyük önem taşıdığının altını çizdi.

Logo Kampanyasından yararlanmak isteyen TESK Kart sahipleri, Türkiye genelindeki
Logo iş ortaklarına başvurarak TESK kart numaralarıyla, veya online olarak başvurularını yapabiliyor.

“Esnafın dijital dönüşümünü destekliyoruz”

Logo’nun ürettiği iş uygulamalarıyla daha esnek ve verimli çalışmaya ortam hazırladıklarını dile getiren Sertcan sözlerine şöyle devam etti: “Dijitalleşme küçük işletmelerden büyük ölçekli firmalara kadar tüm kurumların ana gündem maddeleri arasında yer alıyor. Ekonomimizin kılcal damarları olarak nitelendirebileceğimiz esnaf ve sanatkârların bu dönüşüm sürecine ayak uydurması ve rekabet avantajını yakalaması için dijitalleşme yatırımlarına ağırlık vermeleri önemli. Bu kapsamda TESK ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinden ve üyelerine vereceğimiz destekten çok memnunuz.” dedi.