Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun
Logo Blog
Logo Blog
0

Tuğrul Tekbulut, 2.500 Genç Öğrenciye Konuştu

Gençlerin her yıl büyük bir heyecanla beklediği MZV Gençlik Zirvesi’nin üçüncüsü, ilham veren konuşmacılar ve nefes kesen performanslar ile, Van’dan Tekirdağ’a, Balıkesir’den Manisa’ya Türkiye’nin dört bir yanından gelen 2.500’ü aşkın lise ve üniversite öğrencisini Zorlu PSM’de bir araya getirdi. Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı M. Tuğrul Tekbulut, zirvede etkileyici bir konuşma yaptı. Tekbulut’un konuşmasının tamamını paylaşıyoruz.

Mehmet Zorlu Vakfı’nın gençlerin 21. yüzyılın gerektirdiği beceri ve yetkinlikler ile donanmalarına destek vermek amacıyla düzenlediği ‘21. Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı’nın ayrılmaz bir parçası olarak her yıl Kasım ayının üçüncü haftası düzenlediği “Mehmet Zorlu Vakfı (MZV) Gençlik Zirvesi’, 2.500’ü aşkın lise ve üniversite öğrencisinin katılımıyla 25 Kasım Pazar günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’de, bu kadar çok sayıda alanında uzman ve önemli ismi aynı mekânda, tüm gün bir araya getiren, gençlerin kariyer ve geleceklerine odaklı nadir etkinliklerden biri olan ‘MZV Gençlik Zirvesi’, üçüncü yılında da ilham veren konuşmacılar ve ilgi çeken performanslar ile gençlerin gönlünü fethetti.

Prof. Dr. Erhan Erkut’un moderatörlüğünde, yaklaşık 2.500 üniversite ve lise öğrencisinin katılımıyla, konusunda uzman yönetici ve girişimcilerin katıldığı etkinlikte Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı M. Tuğrul Tekbulut’un konuşmasının tamamını izleyebilirsiniz.