Netsis B2B

Bayilerinizin size her an her yerden ulaşabileceği B2B çözümü ile siparişlerinizin dört bir taraftan hızla akmasını sağlar.

BİLGİ ALIN

Sipariş Hızı

Sipariş Hızı

Sipariş süreçlerini internete taşıyarak, işlerinizi zaman ve mekandan bağımsız olarak yürütebilmenize olanak sağlar. Kişisel bilgisayarların yanı sıra tablet bilgisayarlarda da kullanılabilen çözüm; mesai saatleri ve coğrafi koşullarla sınırlı kalmayıp ürünlerini dünyaya sunmayı hedefleyen, mevcut bayi ve satış temsilcilerinin siparişlerini çok daha etkin yöneterek “tam zamanında teslimat” garantisi vermek isteyen işletmeler için çözüm sağlar.

Bayi Bilgisi Erişimi

Bayi Bilgisi Erişimi

Bayilerin ve satış temsilcilerinin hesaplara ait sipariş ve ödeme bilgilerine anında erişim sağlayarak e-posta, telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırır.

Bayi Kontrolü

Bayi Kontrolü

Sahada toplanan siparişlerin anında sisteme aktarılmasına, hatta istenirse bir üretim ya da tedarik emri olarak tanımlanmasına olanak tanıyan web tabanlı sistem, bayilerin kullanımına da açılabilme imkanı sunar. Bu sayede bayilerin, kendilerine özel ödeme seçenekleri, vadeler, kredi kartına göre değişen komisyon oranları gibi bilgilere birkaç tuşla kolaylıkla erişebilme, cari hesap ekstrelerini anlık olarak görüntüleyebilme ve siparişlerinin durumunu takip edebilme fırsatı yakalamasına yardımcı olur. Satış temsilcileri de kendi sorumluluklarındaki bayilerin hesap ve sipariş durumlarını görüntüleyerek gerekirse onlar adına sipariş girebilmelerine olanak sağlar.

Tedarik ve Sipariş Süreci Otomasyonu

Tedarik ve Sipariş Süreci Otomasyonu

Sunduğu otomasyon sistemi sayesinde işletmelerin; hatalı, eksik ya da geç ürün teslimi gibi olumsuz durumlardan sakınmasını sağlar. 

Özelleştirebilir Ekran Görüntüleri

Özelleştirebilir Ekran Görüntüleri

Sepetim, sipariş özeti gibi bir çok ekranın görüntüsünü istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilmesine olanak sağlar. 

7/24 Bayi ve Satış Temsilcisi İletişimi

7/24 Bayi ve Satış Temsilcisi İletişimi

Bayilerinizin ve satış temsilcilerinizin ürünlerinizi inceleyip karşılaştırabilecekleri, siparişleri, ödeme bilgileri ve duyurularınızı takip edebilecekleri 7/24 çalışan bir kanalınız olmasını sağlar.

Geliştirilebilme Özelliği

Geliştirilebilme Özelliği

Üçüncü parti geliştiricilerin sistemle bütünleşmesine olanak sağlayan teknik bir altyapı sunar. Bu sayede kullanıcıların, kendilerine özel iş süreçlerini sisteme entegre etmelerine olanak sağlar.

Referanslar

köfteci ramiz
İhlas
cook
Platin Kimya
Motoron
Kar Beton
İnter
İpek Yem
Kavram Dershanesi
Kristal
Ecza
Damla
Agrobest

Başarı Hikayeleri

B2B projesi aklımızda 5 yıl önce şekillenmeye başladı. Kolay alışveriş yapılabilen, B2C’ye yakın, müşterinin kolayca, günlük hayatında kullanabileceği bir altyapı hayal etmiştik. Son 1...

Aksel Dış Ticaret - Gerşon Algranati

DEVAMINI OKU

Tüm servislerin uygulamayı kullanıma geçmesinin ardından, iş süreçlerimiz önemli derecede hız kazandı, hata payı minimuma indi, mükerrer işlemler ile zaman kayıpları son buldu. 7/24 çalışma...

İhlas Ev Aletleri - Mücahid Koyu

DEVAMINI OKU

İş ortaklarımızla kurduğumuz iletişim ve onlara sunduğumuz hizmetin kalitesi bizler için hayati önem taşıyor. Bu sistem sayesinde iletişim ve iş akışlarımızda ciddi bir iyileştirme sağlamış...

Weber - Osman İlgen

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri