Netsis 3 Enterprise

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür.

BİLGİ ALIN BROŞÜRÜ İNDİRİN TANITIM VİDEOSU

Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerini,  tahminleme, ana üretim planlama, kapasite planlama, malzeme gereksinim planlama, üretim akış kontrol, kalite kontrol ve makine bakım gibi fonksiyonlarla baştan sona optimize edilebilirsiniz. Üretim modülü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar. Netsis 3 Enterprise iş süreçlerinize hızlı adaptasyon sağlayarak zaman tasarrufu kazandırdığı gibi işlemlere kolay ve hızlı erişim imkanı sunar. 

App in App

App in App

Netsis 3 Enterprise app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Enterprise'ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Birden Fazla İhtiyacı Karşılayan Yapı

Birden Fazla İhtiyacı Karşılayan Yapı

İşletme/Holding mantığı, Oracle veritabanlarını desteklemesi, çoklu dil desteği, satır bazı güvenlik uygulaması, kurumsal karne ve iş zekası gibi özellikleri sayesinde işletmenizin bir çok ihtiyacını tek bir çözüm altında karşılayabilirsiniz.

Üretim ve Planlama

Üretim ve Planlama

Karmaşık üretim süreçlerinizi kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyumlu ve tedariklerin doğru zamanda yapılması için çok önemlidir. İşletmenizi büyütecek yenilik ve iyileştirmeleri gerçekleştirmek için gelişmiş özelliklere sahip üretim ve planlama fonksiyonları sağlar.

Kurumsal Karne

Kurumsal Karne

Finansal verilerin ve rakamların yanında müşteri ilişkileri, iş süreçlerinin işlerliği, yenilenme kabiliyeti, kalite, çalışanların performansı, bilgi-iletişim teknolojilerinin yeterliliği ve işlerliği gibi işletmenizin rakamlarla belirlenemeyen, tablolarla gösterilemeyen “psikolojik değerleri” olarak adlandırılan “Kurumsal Karne”, temel işlevlerin içinde yer alır. 

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

Dinamik Kodlama

Dinamik Kodlama

Dinamik Kodlama, Netsis 3 Enterprise’de özelleştirme yapma veya üzerinde çalışacak özel yazılımlar geliştirme imkanı sunar.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi

Müşterilerinizi, sizi ve tedarikçilerinizi verimli bir e-birliktelik (e-collaboration) ortamında buluşturarak tedarikçiden müşteriye dek uzanan tüm bilgi akışının elektronik ve ortak bir ortamda gerçekleşmesini sağlar.

Referanslar

Anka Seramik
Aslı Börek
Cook
Ege Gübre
İpek Mobilya
Kar Group
Turasan
Zeynel Çilli
Kurtsan Holding
Yörükoğlu Süt

Başarı Hikayeleri

Bu gibi altyapı değişimlerinde sektör tecrübesi ve uyumlu çalışma çok önemlidir. Logo ve DNA Proje, bu konuda yılların tecrübesine sahip. Bu sayede, projeye başlamadan önce nelerle...

Neta Technologies - Murat Serarslan

DEVAMINI OKU

"Logo Netsis 3 Enterprise projesiyle uzun bir sürecin ilk adımını çok başarılı bir şekilde attık. Bundan sonra projeyi daha da geliştirerek sistemi mükemmelleştirme çalışmalarıyla yola...

Bodo Bode Doğrusan - Eşref Beriş

DEVAMINI OKU

ERP alanında sektörün öncü firması Logo’nun ve Logo iş ortağı Ebimtes’in gerçekleştirdiği başarılı projeleri baz alarak biz de bu yönde bir seçim yaptık. Logo’nun Netsis 3 Enterprise ERP...

Vimar Vilsan Grup - Gözde Arslan

DEVAMINI OKU

“Kurumsal uygulama yazılımları konusunda pazar lideri konumunda olan Logo’nun kaydettiği istikrarlı büyüme, yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlar ve geniş ürün yelpazesi, Logo’yu...

Vialand - Serkan Tunçel

DEVAMINI OKU

“Logo’nun istikrarlı büyümesi ve Türkiye’deki yasal mevzuatı yakından takip ederek güncel çözümler sunması bizim için önemli bir kriterdi. Netsis 3 Enterprise özelinde ise ek kontrollere ve...

HEAŞ - Bülent Topdemir

DEVAMINI OKU

1965 yılından bu yana peynir sektöründe faaliyet gösteren Muratbey, planlamadan sevkiyata, üretimden raporlamaya kadar tüm is süreçlerini Netsis 3 Enterprise ile entegre olarak yürütürken...

Muratbey Peynirleri - Murat Erol

DEVAMINI OKU

1950 yılından bu yana kırmızı et sektöründe faaliyet gösteren Namet Gıda, Maret markasının da satın alınmasıyla ve yeni yatırımlarla sürekli büyüyen yapısını, odak noktasında Logo Netsis 3...

Namet Gıda - Ferit Kiraz

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri