Satış Sonrası Servis Süreçleriniz için Bulut Çözümü

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı servis noktalarınızın internet üzerinden erişerek kullanabileceği Diva Service ile tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini sağlayabilir; arıza bildirimi, servis formu hazırlama, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ BROŞÜRÜ İNDİRİN

Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Düşen Donanım Maliyeti

Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Düşen Donanım Maliyeti

Diva Service’in global standartlarda, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Bilgileriniz, size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de kaynak kullanım oranında ödeme yapabilirsiniz. Ek bir  maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Sınırsız Depolama Kapasitesi

Sınırsız Depolama Kapasitesi

İşleriniz büyüdüğünde herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Diva Service’in bulut altyapısı sayesinde kullandığınız alanı artırabilirsiniz.  İş yoğunluğunuza göre kullanım alanızı artırmak veya azaltmak tamamen sizin elinizde! Hem müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vermiş hem de ekstra donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.

Hızlı ve Kolay Geçiş

Hızlı ve Kolay Geçiş

Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva Service’i çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir.

ERP ürünleriyle Kolay Entegrasyon

ERP ürünleriyle Kolay Entegrasyon

Diva Service, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkanı sağlar. Logo ve Netsis ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva Service ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Ödüllü Çözüm

Ödüllü Çözüm

Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri'nde (Euro Cloud Awards) Türkiye'den aday gösterilen tek çözüm oldu. Ödüllerin Türkiye ayağında ise "Bulut Servisi Müşteri" kategorisinde 1.lik, "En İyi Bulut Servisi"nde ise 2.lik ödüllerine layık görüldü.

Referanslar

Delonghi
Arzum
Groupe SEB
uma
Wilo
Tefal
Esco
Taski
Korkmaz
Ajan

Başarı Hikayeleri

Diva, uzun yıllardır Groupe SEB İstanbul’un operasyonlarının tam merkezinde yer alan, bizim için vazgeçilmez bir sistem. Bundan sonra da Diva’nın dahil olmadığı herhangi bir projemizin...

Groupe SEB - Volkan Alacalıoğlu

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri

Diva Pos