e-Arşiv

Logo e-Arşiv uygulaması, e-Fatura kapsamındaki ve kapsam dışındaki firmalar ile nihai tüketicilere e-Fatura düzenlenmesini, ikinci nüshasının elektronik olarak korunmasını ve ibraz edilmesini sağlar.

BİLGİ ALIN FİYAT LİSTESİ BROŞÜRÜ İNDİRİN MİKRO SİTEYE GİT TANITIM VİDEOSU

e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv Faturası, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır. e- Fatura kapsamı dışında kalan firma ve tüketicilere kesilen faturaların da elektronik ortamda düzenlenmelerine ve ikinci nüshasının elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesine olanak sağlamaktadır. 

Süreçlerde Hız

Süreçlerde Hız

Logo e-Arşiv uygulaması, fiş ve faturalarını milyonlarca müşteriye ulaştırmak zorunda olan  firmaların operasyonel yüklerini en aza indirmelerine yardımcı olur. Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkanı sunar.

Veri Erişimi

Veri Erişimi

Logo e-Arşiv uygulaması verilere hızlı ve kolay bir şekilde istenildiği an ulaşılabilmesini, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşmasın sağlarken, gelen/giden fatura kaybının önlenmesini mümkün kılar.

Maliyetlerde  Azalma

Maliyetlerde Azalma

Logo e-Arşiv uygulaması iş gücü, arşivleme ve kağıt fatura gönderim maliyetlerini azaltarak ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlar. 

Hızlı Kullanıma Alım

Hızlı Kullanıma Alım

Logo e-Arşiv uygulaması, firmanınızın süreçlerine ve kullandığınız ERP çözümüne kolay ve hızlı entegre olur.

e-Arşiv Danışma Hattı

e-Arşiv Danışma Hattı

Logo e-Arşiv uygulaması hakkında detaylı bilgi, destek veya teklif almak için  444 56 46 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

eLogo Ürün ve Hizmet Kataloğu için tıklayınız. 

Referanslar

Sahibinden.com
Diyetkolik.com
VKV KOÇ ÖZEL İLKOKULU ORTAOKULU
GÖRGÜLÜ TARIM ALETLERİ
A-KENT ÖDEME TEKNOLOJİLERİ
Hisar Eğitim Vakfı
BİLGİ ÇİFTLİĞİ YAZILIM TEKNOLOJİLERİ

Başarı Hikayeleri

“Logo Yazılım ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımıza, Logo’nun elektronik dönüşüm firması e-Logo da katılmış bulunuyor. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize...

Sahibinden - Bora Biçer

DEVAMINI OKU

e-Dönüşüm süreci bize, özellikle kurumsallaşmak adına kendimizi geliştirme imkanı sağladı. Kazandırdığı iş gücü ve verimlilik ise bu sürecin en somut faydalarından biri oldu. Tüm bunların...

Doğa Koleji - Ömer Ömeroğlu

DEVAMINI OKU

Kitapyurdu, Logo e-Çözümler ile operasyonel süreçlerinde hız ve verim artışı sağladı.

Kitapyurdu - Hasan Mısırlıoğlu

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.