LOGO’DA HAYAT

Sosyal
Sosyal
Kampüs içerisinde yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol alanı, masa tenisi oynama imkanı bulunmaktadır. Binamızda bir müzik odası da bulunmaktadır.
Yaratıcı
Yaratıcı
Çalışanlarımızın iş saatlerinde bir araya gelip görüş alışverişinde bulunabilecekleri, toplantı yapabilecekleri çeşitli ortamlar yaratılmıştır. Şirketimiz yaratıcı fikirlere önem vermektedir.
Duyarlı
Duyarlı
Logo çalışanları, bireysel ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde aktif yer alarak; farklı hayatlara, kendi hayatlarına ve şirketimize değer katmaya çalışmaktadır.

Logo Yazılım GOSB Teknopark içerisinde Yazılım Geliştirme Merkezi olarak faaliyet göstermektedir. GOSB Teknopark’ta 11.000 m2 alan içerisinde kendi binasını organize sanayi bölgeleri yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. 2000 yılından beri Gebze kampuste hizmet vermektedir. Ayrıca, Ankara Cyberpark’ta ve İzmir’de Urla Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü’nde Ar-Ge merkezleri bulunmaktadır.

Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Logo_Ofis1 Logo_Ofis2

Sosyal Aktiviteler ve Spor İmkanları

Logo Gebze Kampüs’ün içerisinde yer alan yürüyüş, basketbol, voleybol ve masa tenisi gibi spor faaliyetlerine özel alanlara ek olarak duş ve giyinme odası imkanları da bulunmaktadır.

Yelken sporuna ilgili duyan Logo çalışanları Logo’nun tekne yarışlarında sponsor olarak desteklediği ve yarışlarda önemli başarılar elde eden Logo Yelken Takımı’na katılabilmektedirler.

Gebze Kampüste bulunan müzik odası, çalışanlara boş vakitlerini değerlendirme ve kendilerini müzik alanında geliştirmenin yanı sıra her ay kampüste düzenlenen canlı müzik performanslarında yer alma fırsatı da sunmaktadır..  

Amfi düzeninde ve akustik ses sistemine sahip 170 kişilik konferans salonunda her ay sosyal ve kültürel temalı çeşitli performanslar, söyleşiler ve toplantılar, geniş eğitim salonlarımızda da eğitimler düzenlenmektedir. Geniş fuaye alanında çalışanların çektiği özel fotoğraflar sergilenmektedir.

Şirketin kuruluş yıl dönümü, yeni yıl, bayram gibi özel günler keyifli organizasyonlar ve şenliklerle kutlanmaktadır. Geleneksel olarak yaz aylarında Gebze kampusün bahçesinde havuz başı barbekü partileri düzenlenmektedir..

Kampüs içerisinde yer alan Log-in Kafe çeşitli yeme içme seçeneklerinin yanı sıra dinlenme ve sosyalleşme imkanı da sunmaktadır.

Yeni anne olan kadın çalışanlarımız için Gebze ve Alsancak ofisimizde sessiz, temiz ve rahat bir emzirme odası bulunmaktadır.

Sağlıklı Beslenme

Gebze Kampus mutfağında öğlen yemekleri ISS firması tarafından gerekli hijyen kurallara göre hazırlanmaktadır.

Yemek menüleri protein/karbonhidrat/sebze dengesi gözetilerek hazırlanmaktadır. Vejeteryan ve gluten free beslenmeyi destekleyen menüler bulunabilmektedir. Her öğünün besin değerlerinin bildirilerek dengeli beslenmeye olanak sağlanmaktadır.

Çalışma Ortamı

Her çalışanımızın şirket ağına uzaktan erişimi, vpn bağlantısı ile sağlanmaktadır. Dizüstü bilgisayarlar ve mekân sınırlaması olmaksızın kablosuz (wireless) çalışma olanağı ile tüm binalar içerisine kesintisiz internet erişimi sunulmaktadır. 

Etkin bir toplantı için gerekli ekipmanın bulunduğu toplantı odaları ve görüntülü konferans sistemleri ile mesafeler ortadan kaldırırak farklı lokasyondaki ofislerle de verimli toplantılar gerçekleştirilebilmektedir.

Açık iletişim felsefesini benimseyen, yaratıcı ve yenilikçi fikirlere önem veren Logo, intranetinde yer alan forum alanı aracılığıyla çalışanlarına, sistemler veya süreçlerle ilgili  görüşlerini iletmelerine imkan tanımaktadır.

Plaketler

Çalışanına değer veren ve onlarla sağladığı uzun süreli beraberliklerle gurur duyan Logo, her yıl düzenlenen özel organizasyonlarla 5.,10.,15., 20., 25. ve 30. yılını tamamlayan çalışanlarına plaket vermektedir.

Sosyal Sorumluluk

Maddi ve manevi destekleriyle sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren Logo çalışanları, farklı hayatlara değer katmaya çalışıyor.

Logo, ülkemizin ağaçlandırılmasına katkı sağlamak amacıyla Tema’ya erozyonla mücadelede destek vermektedir. Son olarak, Çevre Koruma Ekoloji Dergisi tarafından "Türkiye Çöl Olmasın" projesi ve farklı projeler kapsamında ağaçlandırılma projelerine destek vermektedir.

Bunlara ek olarak, Türkiye genelinde ana okulu, ilköğretim vb. okullarda okuyan çocuklara da çeşitli yardım projeleri düzenlenmektedir.