Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Logo çözüm ortağı İletişim Yazılım ile yapılan iş birliği kapsamında j-Platform (ERP) ve CoralReef (MES) çözümleri artık tam entegre!

İşletmelerin finans-muhasebe verileri ile üretim sahasındaki verileri j-Platform i4.0 sayesinde çok daha etkin bir şekilde yönetiliyor. Bu entegrasyon ile, ERP ve MES çözümleri birlikte çalışarak karmaşık üretim süreçleri bulunan firmaların verimliliğinin artırılması ve ihtiyaçlarının tek bir merkezden yönetilmesi sağlanıyor.

Otomasyon ve dijitalizasyon

j-Platform i4.0, karmaşık üretim süreçlerini sadeleştirerek işletmeleri Endüstri 4.0’a hazırlıyor.

Üretimde anlık verilerin yönetimi ve kaynakların etkili çözümü

Tüm üretim verileri filtrelenerek denetleniyor ve üretim süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Veri kayıplarını önleyerek, kaynakların etkili ve çözüm odaklı şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Minimum kayıp, maksimum üretim

Hammadde stoklarından sipariş terminlerine, uygulanan reçetelerden kayıpların azaltmasına kadar tüm süreçleri kusursuzca yönetiyor.

Özellikler

 • İleri üretim planlama ve çizelgeleme
  İşletmelerin Kalite, Bakım, İleri Planlama, Çizelgeleme ve Kontrol gibi kritik süreçlerinin kolayca yapılmasına imkan tanıyor ve bu süreçlerde maksimum fayda sağlıyor.
 • Kalite kontrolü ve standardizasyonu
  Hammaddelerin girişinden bitmiş ürünlerin paketlenmesine kadar tüm aşamalarda kalite kontrol süreçlerini otomatik olarak yönetiyor.
 • Stokların ve deponun etkin kontrolü, paketleme ve sevkiyatta minimum hata payı
  Raf yönetiminden FIFO ve FEFO kontrollerine kadar tüm depo süreci kolayca yönetirken, barkod etiketlemesi ve paket içi ürün kontrollerini otomatik hale getiriyor.
 • Makineler için etkili bakım ve koruma
  Arıza durumunda iş emirlerinin oluşturulmasından planlı bakım faaliyetlerinin izlenmesine, kalıp ve takımların ömür takibine kadar, sağlıklı üretim için gerekli tüm bakım-onarım çalışmalarını rahatlıkla yönetiyor.

Uyumlu Logo Çözümleri

Uyumlu Logo Onaylı İş Ortağı Çözümleri

CoralReef ®

 • Logo ERP ile entegre CoralReef karmaşık üretim sistemlerinin kontrol edilebilir, denetlenebilir ve izlenebilir olmasını sağlıyor. Üretim Yönetimi, PLC Entegrasyon, Kalıp Yönetimi, Terazi Otomasyonu, Depo Yönetimi gibi standart modüllerinin yanı sıra MRP/MPS destekleyici modülünü de içeriyor.
Geliştiriciİletişim Bilgisayar Yazılım Sistemleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat