Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Uluslararası pazara çıktığınız zaman, rakiplerinizle aynı kategoride bulunmanız ve sistemsel açıdan da aynı düzeyde olmanız gerekiyor. Bu bağlamda, A Yangın olarak bütün satış stratejimizi Logo CRM ile yönetiyoruz. Bir şeyi değerlendirebilmek için önce ölçebilmeniz gerekiyor. Biz bütün pazar ve sektör analizlerimizi Logo CRM ile yapıyor, böylece şirketimizin güçlü ve zayıf yönlerini daha doğru bir şekilde ortaya çıkarabiliyoruz. Logo CRM’in kullanmakta olduğumuz Logo Netsis 3 Standard ERP ile entegrasyonu sayesinde stoklarımızı en doğru ve güncel şekilde takip edebiliyor, müşteri ilişkilerimizi buna göre yönetiyoruz.”

2001 yılında İzmir’de kurulan A Yangın Güvenlik Sistemleri, 22 farklı kategorideki ürünleriyle Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları portföyünü sunuyor. Pazarı daha iyi analiz ederek satış fırsatlarını daha doğru şekilde değerlendirmeyi ve satış ekibinin hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen şirket, bu doğrultuda Logo CRM çözümünü devreye aldı. Böylece ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü artıran A Yangın, satış ve müşteri odaklı yaklaşımını daha da geliştirerek müşteri memnuniyetinde önemli düzeyde artış elde etti.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat