Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo markasını uzun yıllardır tanıyordum. Yılların deneyiminden güç alan bir yaklaşım ile güncel teknolojiyi başarıyla bir araya getiren Logo, Netsis HR ile kullanımı kolay arayüz ve geniş teknik destek ağını bir araya getiriyor. Bu avantajlar, Netsis HR’ı seçmemizde çok etkili oldu.”

HDI Sigorta, 100 yılı aşkın bir sigortacılık deneyimine sahip olan ve 150 ülkede faaliyet gösteren %100 Alman sermayeli Talanx International’ın Türkiye’deki merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 300 çalışanı, 13 bölge müdürlüğü, 1.300’den fazla acentesi ile Türkiye çapında hizmet veren şirket, insan kaynakları altyapısını güncelleme kararı verdi ve Netsis HR çözümünü uygulamaya aldı. İK teknolojilerindeki gelişmeleri Netsis HR ile fırsata dönüştüren HDI Sigorta, bu sayede İK birimindeki farklı programların aynı dili konuşmasını sağladı.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat