Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo Yazılım ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün lideri konumunda bulunuyor. Teknolojik ve mevzuata ilişkin değişimlere uyum sağlayan, anında çözüm üreten yapısıyla ihtiyaçlarımızı karşılıyor ve bize güven veriyor. Kolaş Motor da teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kendi sistem altyapılarını bu doğrultuda güncelleyen, teknoloji dostu bir firma olduğu için, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda Logo’nun geniş ürün yelpazesinden yararlanıyoruz. Bu kapsamda depo yönetim sistemimizi de geleneksel manuel yapıdan Logo’ya taşıdık. Uzun yıllardır destek aldığımız Logo iş ortağı Emeks Bilgi Teknolojileri ile Logo fonksiyonel iş ortağı DTB Digital’ın bu projede birlikte uyumlu çalışmaları da projenin başarısına büyük katkıda bulundu.”

1956 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren Kolaş Motor, 3.000 çeşit ürünün yer aldığı 4.500 metrekarelik deposunda tüm süreçleri Logo Ocean ile yönetiyor. Logo Depo Yönetim Sistemleri projesi, Kolaş Motor’un uzun yıllardır ERP başta olmak üzere çeşitli çözümler için hizmet aldığı Logo iş ortağı Emeks Bilgi Teknolojileri ile Logo fonksiyonel iş ortağı DTB Digital arasında örnek bir iş birliğiyle hayata geçirildi. Proje sayesinde Kolaş Motor, depo süreçlerinde verimliliği yüzde 50 artırırken, ürünleri el terminalleriyle toplayarak yüzde 70 oranında zaman tasarrufu sağladı.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat