Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“2003 yılından bu yana Netsis ürün ailesinin kurumsal çözümlerinden yararlanıyoruz. Son 15 yıl içinde, bilhassa Logo Netsis 3 Enterprise çözümüyle birlikte büyüme süreçlerimizde çok daha fazla verimlilik elde ettik.

'' Sektörümüze özgü pek fazla çözüm olmadığı için yazılımlarımızı firma içinde kendi ekiplerimizle geliştiriyor, bu süreçte Logo Netsis 3 Enterprise’ın NetOpenX ve Dinamik Kodlama özelliklerinden çok yararlanıyoruz. Diğer bir deyişle, Logo Netsis 3 Enterprise tüm yönetim sistemimizin omurgası haline geldi. Üretimden maliyet muhasebesine, satın almadan satışa, muhasebeden insan kaynaklarına kadar bütün iş süreçlerimizi geliştirmede büyük katkılar sağladı. Sistem üzerinde ürettiğimiz raporlar sayesinde uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarının denetimlerinden de başarıyla geçtik.”

1950 yılından bu yana kırmızı et sektöründe faaliyet gösteren Namet Gıda, Maret markasının da satın alınmasıyla ve yeni yatırımlarla sürekli büyüyen yapısını, odak noktasında Logo Netsis 3 Enterprise’ın bulunduğu bir sistemle yönetiyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat