Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

“Logo, yerli bir marka olması dolayısıyla lokal ihtiyaçları çok daha iyi tespit edip hızla çözüm geliştirebiliyor. Kısa sürede, etkili çözüm sunan dinamik çalışanlarından dolayı Logo’yu şirketimizin bir parçası olarak görüyor, teknik bilgi ve destek anlamında kendilerini her an yanımızda hissetmenin güvencesini yaşıyoruz.”

1911’de ABD’de kurulan ve Hotpoint, Indesit, Kitchen Aid ve Maytag gibi dünyaca ünlü markalarla hizmet veren Whirlpool, Türkiye’de de Manisa’daki fabrikasında üretim yaparak ürünlerini 89 ülkeye ihraç ediyor. Pazardaki satış noktalarının yanı sıra 120 münhasır Hotpoint mağazasında da tüketicilerle buluşan şirket, satılan ürünlerin modellerinden satış yapan personele kadar her kırılımda satış analizi ve raporlaması için Logo Mind Insight İş Analitiği çözümünden yararlanıyor. Whirlpool bu sayede, faturaya girilen en alt detaya kadar her noktada, istediği raporları kısa sürede alabiliyor ve üst yönetim için özet raporlar oluşturabiliyor.

Tercih edilen Logo ürünleri

Başarı hikayeleri

Türkiye'nin lider markaları verimliliklerini arttırmak için Logo'ya güveniyor.

tüm hikayeler
tüm hikayeler

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat