Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Sektörümüzde yaygın kullanılan Logo Diva CHANNEL çözümünü hızla ve kolayca devreye aldıktan sonra, bütün ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılayabilir hale geldik. Artık hangi ürün daha fazla satılıyor, hangi üründen stok birikmiş, yaptığımız kampanyaların sonucu satışlara nasıl yansımış gibi birçok sorunun cevabını anlık olarak alabiliyoruz. Logo Diva CHANNEL, kullanıcı dostu yapısı sayesinde bayilerimiz tarafından da hızla benimsendi. Logo, yerli bir marka olması dolayısıyla lokal ihtiyaçları çok daha iyi tespit edip hızla çözüm geliştirebiliyor.

1911’de ABD’de kurulan ve Hotpoint, Indesit, Kitchen Aid ve Maytag gibi dünyaca ünlü markalarla hizmet veren Whirlpool, Türkiye’de de Manisa’daki fabrikasında üretim yaparak ürünlerini 89 ülkeye ihraç ediyor. 120 münhasır Hotpoint mağazasında tüketicilerle buluşan şirket, bu mağazalardaki satış işlemlerini Logo Diva CHANNEL perakende sektörüne özel kanal yönetimi çözümüyle takip edip raporluyor. Böylece ürünlerin satış ve stok durumlarından kampanya sonuçlarına kadar pek çok süreç yakından izlenerek satış-pazarlama süreçleri daha etkili yönetilebiliyor.

 

Tercih edilen Logo ürünleri

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat