Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

2014 yılında da istikrarlı büyümeyi devam ettiren Logo, satış gelirlerini %47,8, karını %42,71 artırdı. ..

Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olan Logo Yazılım, son yıllardaki başarılı performansını devam ettirerek, 2014 yılında da hedeflerinin üzerinde bir satış ve kârlılık grafiği çizdi. Şirket bir önceki yıla göre %47,08 artışla 104 milyon TL satış geliri elde ederken, dönem kârını da %42,71 gibi bir artışla 27,7 milyon TL’ye yükseltti. Logo’nun amortisman, vergi ve faiz öncesi faaliyet kârı (FAVÖK) %46,12 büyümeyle 39,6 milyon TL’ye ulaştı, 2014’deki konsolide toplam varlıkları da %33,19 artarak 166 milyon TL’ye yükseldi.

Sektörün hızlı büyüyen firması olan Logo Yazılım, yenilikçi ürünleri ve başarılı iş modeli sayesinde; iş ve çözüm ortaklarının yanı sıra müşteri ve yatırımcılarına da değer yaratmaya devam ediyor. Yakaladığı büyüme ve kârlılık oranlarını, 2014 Faaliyet Raporu’nda açıklayan Logo Yazılım, yalın yönetim anlayışı ve bu doğrultuda oluşturduğu başarılı iş modeli sayesinde, kârlılığını sürdürülebilir bir şekilde artırmayı hedefliyor.

Broşür 1

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat