Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Türkiye’nin öncü şirketlerinden Logo Yazılım, özel ödeme sistemi sağlayıcısı Wirecard Türkiye ile yazılım tabanlı hizmetleri için çözüm ortaklığı anlaşması imzaladı. Wirecard’ın sunduğu ödeme sistemi sayesinde, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeyen fakat internet üzerinden kredi kartıyla ödeme kabul eden küçük firmalar da, özel oranlı sabit komisyon ödeyerek, satış ve tahsilat sürecini kolaylaştırabilecek. Logo’nun ERP ürünleriyle entegre çalışacak Wirecard ödeme sistemi; e-fatura veya sanal POS kullanılarak yapılan her tahsilat işlemi için bankaya komisyon ödeme ve tek tek bankalarla muhatap olma zorlunluluklarını ortadan kaldıracak. ..

İşbirliği hakkında bilgi veren Logo Yazılım İcra Kurulu Başkanı M. Buğra Koyuncu, “Bizim en önemli rekabet avantajımızı, güçlü iş ortaklarının yer aldığı ekosistemimiz ve gelecek için yenilikçi çözümler geliştirmeye yönelik çabalar oluşturuyor. Markamız çeşitli sektörlerden şirketlere hizmet vererek ve işbirliği yaparak, büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda, Logo’yla mükemmel bir uyum yakalayacağını düşündüğümüz Wirecard işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Birlikte, iş yazılımı ve ödeme çözümlerini tek bir kaynaktan sunarak, e-fatura veya sanal POS işlemlerinde kolaylık sağlayacağız.” dedi.

Endüstri, perakende, dağıtım, üretim, turizm ve teknoloji gibi sektörlerdeki firmalara ödeme hizmetleri sunan Wirecard Türkiye’nin Genel Müdürü Alper Akcan ise “Türkiye yazılım pazarının lideri Logo Yazılım, stratejik işbirlikleri ve sunduğu yenilikçi çözümlerle yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. 30 yılı aşkın süredir inovasyonun itici gücü olan Logo’yu global birikim ve tecrübemizle desteklemekten, müşterilerine yüksek standartlarda ödeme çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Broşür 1

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat