Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu Logo Yazılım’da, Ürün Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak Özgür Demirel görevlendirildi. Markanın teknoloji grubunda yapılan bu yönetim değişikliğiyle birlikte yalın bir organizasyona geçilerek ürün gruplarının tüm fonksiyonlarının entegre olarak yönetilmesi hedefleniyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Özgür Demirel, kariyerine 1999 yılında Logo Yazılım’da başladı. Çalışma hayatıyla eşzamanlı olarak Yeditepe Üniversitesi’nin Yönetim Bilişim Sistemleri programında yüksek lisans yapan Demirel, 2004 yılına kadar destek, proje, özel yazılım projeleri ve ürün geliştirme ekiplerinde uzman olarak çalıştı. 2004 yılında Ürün Geliştirme Müdürlüğü görevine getirilen Demirel, 2015 yılında Ürün Geliştirme Direktörü oldu. Son yapılan atamayla birlikte Ürün Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görevlendirildi.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat