Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Logo'ya sorun

Yatırımcı ilişkileri
anketi

Türkiye'nin farklırnşehirlerinden 100’ün üzerinde öğrencinin başvurduğu yarımayı İstanbul Teknik Üniversitesi’ndenrnFaruk Can Ünal’ın tasarımı birinci seçildi. Ünal, devrernprensibinden yola çıkarak, 1 ve 0’ları kullandığı tasarımıyla 10.000 TL’likrnödüle layık görüldü. ..

Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşu LOGO’nun, özel günlerde vermek amacıyla Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu’nun işbirliğiyle düzenlediği “3 Boyutlu Kurumsal Ödül Tasarımı Yarışması” sonuçlandı. Logo’nun 30. yıl çalışmaları kapsamında başlattığı yarışmaya, Türkiye'nin farklı şehirlerinden 100’ün üzerinde öğrenci başvurdu. Üniversitelerin tasarım ve güzel sanatlar eğitimi veren bölümlerinde, lisans ve lisansüstü düzeyinde eğitim gören öğrencilerin katılımına açık olan yarışmada; Emre Senan, Bihrat Mavitan, Mine Ovacık, Orhan Irmak ve Tuğrul Tekbulut’un içinde olduğu jüri, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Faruk Can Ünal’ın tasarımı birinci seçti. Ünal, devre prensibinden yola çıkarak, 1 ve 0’ları kullandığı tasarımıyla 10.000 TL’lik ödüle layık görüldü.

Broşür 1

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat