Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo Yazılım’ın kuruluşundan bu yana çalışmalarının temel taşı olan “girişimcilerin ve KOBİ’lerin global pazarlardaki başarısı için çalışmak yoluyla üretim, istihdam ve refahın artmasına yardımcı olarak, ülkesine ve insanlığa hizmet etmek” misyonu doğrultusunda hazırladığı KOBİ dostu yeni blog sayfası, bugün yayına girdi. Logo Yazılım ürünleri hakkında bilgi ve kullanıcı deneyimlerinin paylaşıldığı site, işini geliştirmek ve dijital dünya hakkında bilgi sahibi olmak isteyen KOBİ’lere rehberlik etmek için tasarlandı. Şirket yönetimi, yazılım, iş hayatı, insan kaynakları, satış, pazarlama gibi konularda bilgilendirici içeriklerin yer aldığı blogda, teknoloji dünyası hakkındaki gelişmelere ve sektörel haberlere de yer veriliyor. Siteye blog.logo.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat