Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşu Logo tarafından gerçekleştirilen Logosphere etkinliği, bu yıl 3. kez bilişim ve iş dünyasını aynı çatı altında buluşturdu. Logosphere’de, 57 paralel oturumda 48 farklı sunum yapıldı, 100’den fazla iş çözümü anlatıldı. Etkinliği; mevcut ve aday iş ortakları, özel sektör temsilcileri, öğrenci, akademisyen gibi farklı mesleklerden katılımcılar izledi. ..

Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşu Logo tarafından gerçekleştirilen Logosphere etkinliği, bu yıl 3. kez bilişim ve iş dünyasını aynı çatı altında buluşturdu. 4 Kasım 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, geçen yıl Logo bünyesine katılan Netsis de çözüm ortaklarıyla birlikte yerini aldı. Logo Yazılım’ın bilgi ve teknoloji platformu Logosphere’de, 57 paralel oturumda 48 farklı sunum yapıldı, 100’den fazla iş çözümü anlatıldı. Etkinliği; mevcut ve aday iş ortakları, özel sektör temsilcileri, öğrenci, akademisyen gibi farklı mesleklerden katılımcılar izledi.

Bilgi ve teknoloji platformu Logosphere’in oturumları arasında, uzun süredir gündemde yer alan e-Dönüşüm, bulut çözümleri ve iş analitiği dikkat çekti. Entegre iş çözümlerinin yanı sıra; müşteri ilişkileri yönetimi, İK uygulamaları, perakende çözümleri, ileri üretim planlama, siber güvenlik ve yeni teknolojiler gibi birçok konuda sunum ve paneller yapıldı. BP’den, English Home, Seramiksan ve Doğuş Çay’a, başarı hikâyeleri ve kullanıcı deneyimleri paylaşıldı. Gerçekleşen ödül töreninde “Sadık Müşteri Ödülü”nü Deniz Ticaret Odası ve Abalıoğlu Holding alırken, “Başarılı Proje Ödülü”nü ise Kaya Holding ve BTA Group aldı.

Broşür 1

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat