Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo, kullanıcılarına yazılımların özelleştirilmesi ve yazılımlardan yüksek verim alınmasının sağlanması için bir çok fırsat sunmaktadır.

Logo akademi

Logo, Logo akademi çatısı altında, Logo çözümleri konusunda yeni uzmanlar yetiştirmeyi, Logo kullanan firma çalışanlarının ve yetkili iş ortaklarının yetkinliğini artırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla; tüm Logo kullanıcılarına, Logo iş ortaklarına ve Logo uzmanı adaylarına yönelik Logo çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansı sunmaktadır.

Akademi faaliyetleri hakkında detaylı bilgi www.logoakademi.com.tr

Logo kullanıcı eğitimleri

Logo kullanıcıları, yetkili Logo iş ortaklarından Logo çözümleri hakkında yerinde eğitim hizmeti alabilmektedirler. Dilerlerse, yetkili eğitim merkezleri aracılığıyla, düzenlenen “Bilgisayarlı muhasebe ve finans uzmanlığı” eğitimlerine katılarak "Logo sistem uzmanı" sertifikasına sahip olabilmektedirler. Ayrıca, Logo akademi bünyesinde düzenlenen, iş hayatında ihtiyaç duyacakları, yönetim ve liderlik, satış teknikleri, ikna Yönetimi, müzakere Teknikleri, profesyonel sunum becerileri gibi konularda sertifikalı eğitimlere de katılabilmektedirler.

Kullanıcı eğitimleri hakkında detaylı bilgi www.logoakademi.com.tr

Logo iş ortağı eğitimleri

Logo, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak hedefiyle, Logo akademi çatısı altında, Logo çözümleri konusunda yeni uzmanlar yetiştirmeye ve yetkili iş ortaklarının yetkinliğini artırmaya yönelik eğitimler düzenlemektedirler. Logo akademi bünyesinde, konusunda uzman kişiler tarafından, Logo çözümleri ve kişisel gelişim konularında kapsamlı ve uygulamalı eğitimler düzenlenmektedir.

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat