Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Genel bakış

Sanal mağaza entegrasyonu ile sanal pazar yerlerindeki mağazalarınızı tek ekrandan yönetip e-ticaret süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Pazar yerlerinden gelen siparişleri Logo ERP’ye e-Arşiv ve e-Fatura kontrolü yaparak otomatik aktarabilirsiniz.

Son kullanıcıya ait tüm sanal mağazaların ve e-ticaret sitelerinin hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. 

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından İmgesoft’un Logo kullanıcıları için geliştirdiği Sanal Mağaza Entegrasyonu, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde son derece kolay kurulum ve kullanım sunuyor. Bu entegrasyon ile Logo kullanıcılarının konforunu artırmak, kullanıcıların işlem hacimlerini daha iyi kontrol edebilmesini ve çift taraflı kontrol ile hatasız işlem yapabilmesini sağlamak hedefleniyor. Her sektörden, her işletmenin ihtiyaçlarına yanıt sunan Sanal Mağaza Entegrasyonu tüm popüler sanal pazaryerlerine entegre olabildiği gibi, istendiği takdirde kullanıcının özel e-ticaret sitesi ile de entegre edilebiliyor.  

Özellikler

 • En popüler sanal pazaryerleri ve özel e-ticaret platformları ile entegrasyon

  Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-PttAVM, ÇiçekSepeti, Magento, OpenCart, Ideasoft, Ticimax, Tsoft, WooCommerce, yakala.co ve Shopify ile sorunsuz entegrasyon sağlıyor. 

 • Tek panelden tek tıkla işlem yapabilme kolaylığı

  Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlayan Sanal Mağaza Entegrasyonu ile birçok işlem aynı panelde, tek tıkla yapılabiliyor.  

 • Logo’ya fatura ve sipariş aktarımı

  Mağazaya gelen siparişleri istenirse tek tek, istenirse otomatik olarak Logo’ya anında aktarılabiliyor. Parametre yönetimi ile Logo'ya sipariş veya fatura aktarımı yapılabiliyor. Logo’daki tüm sipariş parametreleri aktarım sırasında dikkate alındığı için son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmiş oluyor. E-fatura ve e-arşiv desteği sayesinde de ek bir işlem yapmadan, sevk ile beraber faturalar elektronik olarak gönderilebiliyor. Faturalar, Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yapılarak, tek tık ile aktarılabiliyor.  

 • Zamanlanmış görev ile otomatik güncelleme

  Görevleri zamanlama özelliği sayesinde belirlenen periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapılabiliyor. 

 • Merkezi yapı

   Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu tek merkezden yönetiliyor. 

 • Güçlü altyapı, sade arayüz

  Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir altyapıya sahip olan Sanal Mağaza Entegrasyonu kolay bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor ve kullanıcı dostu özellikler sunuyor.  

 • Otomatik virman işlemi

  Logo’daki cari kart ile pazaryeri müşterileri arasında otomatik virman işlemini tek bir tık ile yapabiliyor böylece zaman tasarrufu sağlıyor. 

 • Kullanıcı esnekliği

  Çoklu kullanıcı desteği sayesinde ek bir ücret ödemeden, sınırsız kullanıcıya sahip olunabilir.

 • Sınırsız kullanıcı

  Çoklu kullanıcı desteği sayesinde ek bir ücret ödemeden, sınırsız sayıda kullanıcı tanımlanabiliyor.  

 • Kolay analiz ve raporlama

  Sanal Mağaza Entegrasyonu ile birçok durum ve analiz için kontrol seçeneği sunuluyor. Mağaza bazında satış performansı, komisyon kesintileri, stok miktarları kontrol edilebiliyor, müşterilere çeşitli raporlar sağlanabiliyor.  

 • Maliyet tasarrufu

  Logo Sanal Mağaza Entegrasyonu için ayrıca bir Veri Tabanı Kullanımı Lisansı veya Object DLL Lisansı gibi ekstra lisanslar almaya ihtiyaç kalmadığı için maliyetten tasarruf ediliyor.   

Sıkça sorulan sorular

 • Sanal mağaza entegrasyonu nedir?

  Pazar yerlerindeki sanal mağazaların satış,stok durumlarını tek ekrandan yönetebilmeyi sağlayan çözümdür. 

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu hangi sanal pazaryerleri ile entegre çalışıyor?

  Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-PttAVM ve ÇiçekSepeti ile entegre çalışabiliyor. 

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu hangi e-ticaret platformları ile entegre çalışıyor?

  Magento, OpenCart, WooCommerce, Ideasoft, Ticimax, yakala.co, T-Soft ve Shopify ile entegre çalışabiliyor. 

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu kullanımı için gerekli olan minimum Logo sürümü nedir?

  Sanal Mağaza Entegrasyonu Logo’ da 2.42 ve üst sürümleri destekliyor. 

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu lisansı için kaç kullanıcı tanımlayabiliyorum?

  Sanal Mağaza Entegrasyonu’nda kullanıcı sınırı bulunmuyor. Ücretsiz olarak sınırsız sayıda kullanıcı tanımlanabiliyor. 
   

 • Sanal Mağaza Entegrasyonu ile kendi özel e-ticaret sitemi entegre edebilir miyim?

  Evet. Ayrıca kullanıcının iş ortağının istenilen formatta API servisi vermesi durumunda yukarıda belirtilen özel e-ticaret sitesi platformları dışında da entegrasyon yapılabiliyor. 

 • Pazaryerlerinden toplu ödeme geldiğinde otomatik ve toplu olarak virman fişi oluşturabilir miyim?

  Pazaryerleri, mağazalarda yapılan satışlara istinaden, belirli tarihlerde son kullanıcıya toplu olarak ödeme gönderiyor. Sanal Mağaza Entegrasyonu arayüzü üzerinden Logo’daki cari kartları arasında toplu olarak virman fişleri oluşturulabiliyor. Böylece iş yükü azalırken zaman tasarrufu sağlanıyor.  

 • Pazaryerlerinden ya da özel e-ticaret platformları üzerinden gelen siparişleri Logo’ ya sipariş yerine, fatura olarak aktarabilir miyim?

  Sanal Mağaza Entegrasyonu parametreler bölümünde, gelen siparişler için “Logo’ ya fatura olarak aktarılsın” parametresi aktif hale getirildiğinde e-fatura ve e-arşiv kontrolü yaparak fatura aktarımı gerçekleştirilebiliyor. 

Sorularınız
ve talepleriniz için

*
Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için Sorularınız ve talepleriniz için

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

veya

Bize yazın size biz ulaşalım

Formu doldurun satış temsilcilerimiz sizi arasın!

Sunucu tarafındaki yoğunluk sebebiyle işlemi gerçekleştiremedik.
Lütfen tekrar deneyin.
*
Teşekkür ederiz

Talebinizi ilgili birimlerimize ilettik. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Kapat