Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Bilgi talebi

Yatırımcı ilişkileri
anketi
Dijital danışmana sorun Dijital
danışmana
sorun

Logo kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Logo'da hayat

Logo Yazılım GOSB Teknopark içerisinde Yazılım Geliştirme Merkezi olarak faaliyet göstermektedir. GOSB Teknopark’ta 11.000 m2 alan içerisinde kendi binasını organize sanayi bölgeleri yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. 2000 yılından beri Gebze kampuste hizmet vermektedir. Ayrıca, Ankara Cyberpark’ta ve İzmir’de Urla Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü’nde Ar-Ge merkezleri bulunmaktadır.

Sosyal aktiviteler ve spor imkanları

Yelken sporuna ilgili duyan Logo çalışanları Logo’nun tekne yarışlarında sponsor olarak desteklediği ve yarışlarda önemli başarılar elde eden Logo Yelken Takımı’na katılabilmektedirler.
Logo Gebze kampüsün içerisinde yer alan yürüyüş, basketbol, voleybol ve masa tenisi gibi spor faaliyetlerine özel alanlara ek olarak duş ve giyinme odası imkanları da bulunmaktadır.
Gebze kampüste bulunan müzik odası, çalışanlara boş vakitlerini değerlendirme ve kendilerini müzik alanında geliştirmenin yanı sıra her ay kampüste düzenlenen canlı müzik performanslarında yer alma fırsatı da sunmaktadır..
Amfi düzeninde ve akustik ses sistemine sahip 170 kişilik konferans salonunda her ay sosyal ve kültürel temalı çeşitli performanslar, söyleşiler ve toplantılar, geniş eğitim salonlarımızda da eğitimler düzenlenmektedir.
Geniş fuaye alanında çalışanların çektiği özel fotoğraflar sergilenmektedir.
Şirketin kuruluş yıl dönümü, yeni yıl, bayram gibi özel günler keyifli organizasyonlar ve şenliklerle kutlanmaktadır. Geleneksel olarak yaz aylarında Gebze kampusün bahçesinde havuz başı barbekü partileri düzenlenmektedir..
Kampüs içerisinde yer alan Log-in Kafe çeşitli yeme içme seçeneklerinin yanı sıra dinlenme ve sosyalleşme imkanı da sunmaktadır
Yeni anne olan kadın çalışanlarımız için Gebze ve Alsancak ofisimizde sessiz, temiz ve rahat bir emzirme odası bulunmaktadır.

Plaketler

Çalışanına değer veren ve onlarla sağladığı uzun süreli beraberliklerle gurur duyan Logo, her yıl düzenlenen özel organizasyonlarla 5.,10.,15., 20., 25. ve 30. yılını tamamlayan çalışanlarına plaket vermektedir.

Sosyal sorumluluk

Maddi ve manevi destekleriyle sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren Logo çalışanları, farklı hayatlara değer katmaya çalışıyor.

Logo, ülkemizin ağaçlandırılmasına katkı sağlamak amacıyla Tema’ya erozyonla mücadelede destek vermektedir. Son olarak, Çevre Koruma Ekoloji Dergisi tarafından "Türkiye Çöl Olmasın" projesi ve farklı projeler kapsamında ağaçlandırılma projelerine destek vermektedir.

Bunlara ek olarak, Türkiye genelinde ana okulu, ilköğretim vb. okullarda okuyan çocuklara da çeşitli yardım projeleri düzenlenmektedir.