Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

Logo'ya Sorun
 • M.Tuğrul Tekbulut

  Yönetim Kurulu Başkanı ve Logo Grup Teknoloji Başkanı, CTO

  Logo’nun kurucu üyelerinden M. Tuğrul Tekbulut, 1980 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1983 yılında aynı bölümden yüksek lisans derecesini aldı. 2006 yılında Sabancı Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü’nden yüksek lisans derecesi aldı. Harvard Business School bünyesindeki Owner and President Management programından mezun oldu.

  1984 yılında arkadaşları ile birlikte bugün Logo Grup altında toplanan yazılım girişimini kurdu. Bilişim, girişimcilik ve yenilikçilik konusunda birçok sivil girişimin kuruluşunda öncülük yaptı; Türkiye Bilişim Vakfı ve Yazılım Sanayicileri Derneği’nin kuruluşunda görev aldı, TÜSİAD Girişimcilik ve Yenilikçilik Çalışma Grubunu kurdu. 2006-2009 yılları arasında Bilişim Sanayicileri Derneği TÜBİSAD’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten M. Tuğrul Tekbulut, halen Logo Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

 • M. Buğra Koyuncu

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Logo Grup CEO

  İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği’nden 1994 yılında mezun olan Buğra Koyuncu, 1993 yılında Sistem Analisti olarak katıldığı LOGO’da sırasıyla Proje Yöneticisi ve Ürün Geliştirme Müdürü, 2004 yılından itibaren Genel Müdür olarak görev yaptı ve 1 Ekim 2011 itibarıyla İcra Kurulu Başkanlığına atandı.

 • Murat Erkurt

  Yönetim Kurulu Üyesi

  Mediterra’nın kurucu ortağıdır. Mediterra’dan önce 15 yıl boyunca New York ve Londra ofislerinde görev yaptığı Lehman Brothers’da yönetici ortak olarak görev yapmıştır. 15 yılın 14 yılında Lehman Brothers’ın özel sermaye fonu bölümünde 12 firmaya yatırım sürecinde sorumlu ortak olarak görev yapan Erkurt, İngiltere, İspanya, Almanya, Danimarka, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Lüksemburg ve Guernsey gibi farklı ülke ve bölgede portföy şirketlerinin ve fonların yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

  Columbia Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı, Imperial College Matematik ve Northeastern Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapan Erkurt, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

 • M. Cengiz Ultav

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  26 Şubat 1950 Eskişehir doğumlu. Ankara Fen Lisesi ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Opsiyonu Lisans ve Lisanüstü derecelerine ve Hollanda Philips International Institue Diploma derecesine sahiptir. Türkiye’de Bimsa ve İnfo firmalarında ve yurt dışında Dornier System GmbH’da teknik ve yönetim görevleri aldıktan sonra, NCR firmasında Genel Müdür Yardımcılığı ve Sun Microsistemler A.Ş.’de Genel Müdür olarak çalıştı. Aynı dönemlerde Koç, Sabancı, Eczacıbaşı Gruplarına danışmanlık hizmetleri verdi.

  1995 yılından bu yana Vestel Elektronik A.Ş. yönetim takım çalışmalarının içinde yer almaktadır ve Mayıs 2016’ya kadar Vestel Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Halen Vestel Ventures ARGE A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Birleşmiş Milletler UNDP kuruluşu için Vietnam’da danışmanlık yapmıştır. Türkiye Bilişim Vakfı ve Unix Kullanıcıları Derneği kurucu üyesi ve Microsoft’un Çözüm Geliştirme Disiplini konusunda sertifikalı danışmanıdır. 2005 TÜBİSAD Ömür Boyu Hizmet ödülü sahibidir ve Ağustos 2005’ten beri TTGV’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • M. Berkay Mollamustafaoğlu

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  ODTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu olan Mollamustafaoğlu Marywood Üniversitesi’nde bilgi işlem sistemleri üzerine master yaptıktan sonra 1994-2005 yılları arasında Amerika’da ve Avrupa’da Smarts, Ernst & Young, Predictive Systems gibi teknoloji firmalarında çalıştı. 2005’de ilk yazılım firması iFountain’in ve 2012’de Opsgenie’nin kurucu ortağı oldu. Opsgenie’nin 2018’de Atlassian tarafından satın alınmasını takiben Opsgenie iş biriminin yöneticisi olarak kariyerine devam ediyor.

 • A. Afa Boran

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  Afa Boran yurt içinde ve yurt dışında toplam 22 yıl borsa şirketleri analisti ve daha sonra fon yöneticisi olarak görev yaptı. Analist olarak görev yaptığı sürece (Natwest Markets ve Credit Suisse) arka arkaya birçok kez Institutional Investor, Extel ve Reuters tarafından Güney Avrupa ve Türkiye kategorilerinde yılın en iyi analisti seçildi; daha sonra Orta Doğu bölgesinde görev yaptığı dönemde birkaç kez yılın fon yöneticisi seçildi. Bir çok defa yerli ve yabancı yayınlarda yazıları ve röportajları yayınlanan Boran, London Business School’dan Finans alanında Yüksek Lisans, ve Jacksonville Universitesi’nden Lisans derecesine ve aynı zamanda CFA derecesine sahip.

 • Gülnur Anlaş

  Logo Grup Finans Başkanı, CFO

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İdari İlimler Fakültesi, İşletme Bölümünden 1984 yılında mezun olan Gülnur Anlaş, 1989 yılında Texas Tech Universitesi’nden işletme yüksek lisans derecesi ve, 1991 yılında University of Delaware’den ekonomi yüksek lisans derecesini aldı. Kariyerine bankacılık ile Interbank’da 1984 yılında müfettiş yardımcısı olarak başlayan Anlaş, 1992-2001 yılları arasında Chemical Bank ve Westdeutsche Landesbank AG’da kurumsal finans alanında pek çok sayıda projenin geliştirmesi ve finansmanının sağlanmasında görev aldı.

  2001 ve 2005 yılları arasında Teba Şirketler Grubu’nda finanstan sorumlu başkan yardımcılığı yaptı. Anlaş, 2006’dan itibaren LOGO’da Mali ve Hukuki İşler’den sorumlu İcra Kurulu Üyesi ve 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren de İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 • Hande Yalgın

  Logo Grup İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Başkanı, CPO

  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları programına devam etmiş, ilerleyen yıllarda ise Coaching Training Institute CPCC -Co-active Koç sertifikasını almıştır. Hande Yalgın, kariyerine öğrencilik döneminde başlamış olup 1998 itibariyle PERYÖN, Koç Holding-Avis Rent A Car, Arkas Holding, Turkcell, Yıldız Holding gibi kurumsal firmaların İK, Organizasyonel Değişim ve Gelişim alanlarında farklı pozisyonlarda görev almış, 2012-2018 yılları arasında, Vodafone Türkiye’de sırasıyla Ticari Birimler İK İş ortakları Direktörü, ardından İşe Alım, Yetenek, Eğitim, Gelişim, Çeşitlilik & Dahiliyet ve İşveren Markası yönetiminden sorumlu Direktör olarak görev yapmıştır.

  Kariyerinde bir çok organizasyonel ve kültürel dönüşüm projesi yürütmüş olan Hande Yalgın Temmuz 2018 itibariyla da Logo’nun yurtiçi ve yurtdışındaki tüm grup şirketlerinin İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Süreçlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Akın Sertcan

  Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü

  İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1990 tarihinde mezun olan Akın Sertcan, 1989 yılında bilişim sektöründe satış temsilcisi olarak çalışmaya başladı. Değişik firmalarda satış müdürlüğü ve satış koordinatörlüğü görevlerinde çalıştı. 1996 yılında LOGO'da Ege Bölge Kanal Satış Müdürü olarak göreve başlayan Sertcan, 2008 yılında Ege Bölge Müdürlüğü'ne atandı. 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Arslan Arslan

  Logo Perakende Çözümleri Genel Müdürü

  1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Lisans programından mezun oldu. Özgün Yazılım firmasında kurucu ortak olarak görev aldı, LOGO Çözüm Ortaklığı yaptı. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Üst Lisans programından mezun oldu. 1998 yılında LOGO Yazılım bünyesine AR-GE Yazılım Mühendisi olarak katıldı. 2000-2005 yılları arasında LOGO Yazılım’ın Frankfurt, Almanya ofisinde AR-GE projelerinde görev aldı. 2005 yılında LOGO Yazılım’ın Ankara ofisinde AR-GE grup yöneticiliği ardından, 2006 yılında Altyapı ve Araçlar Direktörü olarak atandı. 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Başak Kural

  eLogo Genel Müdürü

  İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliğinden 2003 yılında mezun olan Başak Kural kariyerine aynı yıl Beko Elektronik A.Ş. de ürün yöneticisi olarak başladı. 2007 yılı itibarıyla Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. pazarlama ekibinde görev alan Kural, 2010-2014 yılları arasında Avea’da Mobil İnternet Gelirlerinden sorumlu Grup Müdürü, 2014-2017 yılları arasında Türk Telekom Grubunda Teknoloji ve Regulasyon Stratejilerinden sorumlu Direktör olarak görev almıştır. Kural, 2017 Mart ayından itibaren Logo’da İcra Kurulu Üyesi ve Logo Elektronik Genel Müdürü olarak görev almaktadır.

 • Süheyla Özgül

  Logo Dijital Dönüşüm Genel Müdürü

   

 • Uğur Nuri Sipahi

  Logo Grup Koordinatörü, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri

  Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 1993 yılında mezun olan Uğur Sipahi, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden yüksek lisans derecesini aldı. 1995 ve 1997 yılları arasında otomotiv yan sanayi sektöründe kalite konusunda çalıştıktan sonra 1997 yılında Sistem Analisti olarak LOGO’da işe başladı. 10 yıl boyunca Ürün Geliştirme Bölümünün çeşitli kademelerinde görev alan Sipahi 2007 ve 2009 yılları arasında İş Çözümleri Danışmanı, 2009 ve 2012 yılları arasında Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev aldı. 1 Ocak 2012’den beri İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Yiğit Çallı

  Logo Grup Direktörü, Kurumsal Marka ve İletişim