Aramayı tamamlamak için enter'a basınız.

 • M.Tuğrul Tekbulut

  Yönetim Kurulu Başkanı

  Logo’nun kurucu üyelerinden M. Tuğrul Tekbulut, 1980 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1983 yılında aynı bölümden yüksek lisans derecesini aldı. 2006 yılında Sabancı Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü’nden yüksek lisans derecesi aldı. Harvard Business School bünyesindeki Owner and President Management programından mezun oldu.

  1984 yılında arkadaşları ile birlikte bugün Logo Grup altında toplanan yazılım girişimini kurdu. Bilişim, girişimcilik ve yenilikçilik konusunda birçok sivil girişimin kuruluşunda öncülük yaptı; Türkiye Bilişim Vakfı ve Yazılım Sanayicileri Derneği’nin kuruluşunda görev aldı, TÜSİAD Girişimcilik ve Yenilikçilik Çalışma Grubunu kurdu. 2006-2009 yılları arasında Bilişim Sanayicileri Derneği TÜBİSAD’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten M. Tuğrul Tekbulut, halen Logo Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

 • Murat Erkurt

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  Mediterra’nın kurucu ortağıdır. Mediterra’dan önce 15 yıl boyunca New York ve Londra ofislerinde görev yaptığı Lehman Brothers’da yönetici ortak olarak görev yapmıştır. 15 yılın 14 yılında Lehman Brothers’ın özel sermaye fonu bölümünde 12 firmaya yatırım sürecinde sorumlu ortak olarak görev yapan Erkurt, İngiltere, İspanya, Almanya, Danimarka, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Lüksemburg ve Guernsey gibi farklı ülke ve bölgede portföy şirketlerinin ve fonların yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur.

  Columbia Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı, Imperial College Matematik ve Northeastern Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapan Erkurt, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır.

 • S. Leyla Tekbulut

  Yönetim Kurulu Üyesi

  1976 yılında İstanbul Erkek Lisesi'nden ve 1981 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1981-1987 yılları arasında profesyonel olarak çalıştıktan sonra 1987 yılında Tıbbi Cihazlar sektöründe kendi firmasını kurup 2006 yılına kadar devam ettirdi. Evli ve iki kız çocuğu annesidir.

 • Orhan Ayanlar

  Yönetim Kurulu Üyesi

  Mediterra'da ortak olarak görev yapmaktadır. 2011 yılında Mediterra'ya katılmadan önce, Güneydoğu Avrupa ve Türkiye odaklı 320 milyon dolar tutarındaki Bedminster Capital Management özel sermaye fonunda görev yapmıştır. Öncesinde ise özel sermaye fonu ve yatırım bankalarında çalışan Ayanlar, özel sermaye fonu İş Girişim Sermayesi ve Standard Unlu‘nün kurumsal finansman bölümüne ek olarak Bear Stearns’ın New York ofisinde borç sermayesi piyasalarında görev yapmıştır. CFA programını tamamlamış olan Ayanlar, Boston Üniversitesi Ekonomi ve Finans lisans derecelerine sahip ve Robert Kolej mezunudur.

 • M. Cengiz Ultav

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  26 Şubat 1950 Eskişehir doğumlu. Ankara Fen Lisesi ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Opsiyonu Lisans ve Lisanüstü derecelerine ve Hollanda Philips International Institue Diploma derecesine sahiptir. Türkiye’de Bimsa ve İnfo firmalarında ve yurt dışında Dornier System GmbH’da teknik ve yönetim görevleri aldıktan sonra, NCR firmasında Genel Müdür Yardımcılığı ve Sun Microsistemler A.Ş.’de Genel Müdür olarak çalıştı. Aynı dönemlerde Koç, Sabancı, Eczacıbaşı Gruplarına danışmanlık hizmetleri verdi.

  1995 yılından bu yana Vestel Elektronik A.Ş. yönetim takım çalışmalarının içinde yer almaktadır ve Mayıs 2016’ya kadar Vestel Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Halen Vestel Ventures ARGE A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Birleşmiş Milletler UNDP kuruluşu için Vietnam’da danışmanlık yapmıştır. Türkiye Bilişim Vakfı ve Unix Kullanıcıları Derneği kurucu üyesi ve Microsoft’un Çözüm Geliştirme Disiplini konusunda sertifikalı danışmanıdır. 2005 TÜBİSAD Ömür Boyu Hizmet ödülü sahibidir ve Ağustos 2005’ten beri TTGV’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • Kutlu Kazancı

  Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

  Stanford Üniversitesi’nde mühendislik okuduktan sonra 2000-2005 yılları arasında JPMorgan ve BCP Securities New York ofislerinde yatırım bankacılığı yaptı. Dünya Bankası Endonezya ofisinde venture capital konularında bir yıl çalıştıktan sonra girişimcilik ve inovasyona destek veren Endeavor Türkiye’nin kurucu ekibinde 2006-2008 arasında çalıştı. 2009 yılından beri Endogen adlı firmasında kurumlarda inovasyon, yalın dönüşüm, verimlilik ve motivasyon arttırıcı danışmanlıklar veriyor.

  2010 yılında Danimarka Türk grup inovasyon ve karar verme platformu firması We-decide’ı kurucu ortak olarak kurdu. 2011 yılında Galata Melek Yatırım ağında koordinatörlük yaptı. 2012 yılında dünyanın en büyük fikir aşaması teknoloji hızlandırıcısı olan Founder Institute Istanbul Chapter’ını başlattı. 2013 yılında Sabancı Üniversitesi girişimcilik merkezini ve SUCool Hızlandırma Merkezi’ni başlattı. 2016 yılında teknoloji firmalarının uluslararası müşteri, iş ortakları ve yatırımcılara ulaşmasını destekleyen UKBasecamp platformunu başlattı. Kutlu Kazancı 1978 doğumludur.

 • M. Buğra Koyuncu

  İcra Kurulu Başkanı

  İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği’nden 1994 yılında mezun olan Buğra Koyuncu, 1993 yılında Sistem Analisti olarak katıldığı LOGO’da sırasıyla Proje Yöneticisi ve Ürün Geliştirme Müdürü, 2004 yılından itibaren Genel Müdür olarak görev yaptı ve 1 Ekim 2011 itibarıyla İcra Kurulu Başkanlığına atandı.

 • Gülnur Anlaş

  İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, CFO

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İdari İlimler Fakültesi, İşletme Bölümünden 1984 yılında mezun olan Gülnur Anlaş, 1989 yılında Texas Tech Universitesi’nden işletme yüksek lisans derecesi ve, 1991 yılında University of Delaware’den ekonomi yüksek lisans derecesini aldı. Kariyerine bankacılık ile Interbank’da 1984 yılında müfettiş yardımcısı olarak başlayan Anlaş, 1992-2001 yılları arasında Chemical Bank ve Westdeutsche Landesbank AG’da kurumsal finans alanında pek çok sayıda projenin geliştirmesi ve finansmanının sağlanmasında görev aldı.

  2001 ve 2005 yılları arasında Teba Şirketler Grubu’nda finanstan sorumlu başkan yardımcılığı yaptı. Anlaş, 2006’dan itibaren LOGO’da Mali ve Hukuki İşler’den sorumlu İcra Kurulu Üyesi ve 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren de İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 • Akın Sertcan

  İcra Kurulu Üyesi, Kanal ve Satış Operasyonları

  İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1990 tarihinde mezun olan Akın Sertcan, 1989 yılında bilişim sektöründe satış temsilcisi olarak çalışmaya başladı. Değişik firmalarda satış müdürlüğü ve satış koordinatörlüğü görevlerinde çalıştı. 1996 yılında LOGO'da Ege Bölge Kanal Satış Müdürü olarak göreve başlayan Sertcan, 2008 yılında Ege Bölge Müdürlüğü'ne atandı. 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Arslan Arslan

  İcra Kurulu Üyesi, Perakende Çözümleri

  1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Lisans programından mezun oldu. Özgün Yazılım firmasında kurucu ortak olarak görev aldı, LOGO Çözüm Ortaklığı yaptı. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün Üst Lisans programından mezun oldu. 1998 yılında LOGO Yazılım bünyesine AR-GE Yazılım Mühendisi olarak katıldı. 2000-2005 yılları arasında LOGO Yazılım’ın Frankfurt, Almanya ofisinde AR-GE projelerinde görev aldı. 2005 yılında LOGO Yazılım’ın Ankara ofisinde AR-GE grup yöneticiliği ardından, 2006 yılında Altyapı ve Araçlar Direktörü olarak atandı. 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Uğur Nuri Sipahi

  İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri

  Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 1993 yılında mezun olan Uğur Sipahi, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden yüksek lisans derecesini aldı. 1995 ve 1997 yılları arasında otomotiv yan sanayi sektöründe kalite konusunda çalıştıktan sonra 1997 yılında Sistem Analisti olarak LOGO’da işe başladı. 10 yıl boyunca Ürün Geliştirme Bölümünün çeşitli kademelerinde görev alan Sipahi 2007 ve 2009 yılları arasında İş Çözümleri Danışmanı, 2009 ve 2012 yılları arasında Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev aldı. 1 Ocak 2012’den beri İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Tolga Gören

  İcra Kurulu Üyesi, Destek ve Projeler

  Ege Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. Okul yıllarında IDB Yazılım ile sektöre giren Tolga Gören, 1997 yılında Netsis Yazılım’da Destek Uzmanı olarak göreve başladı. Kanal Destek, Kurumsal Satış gibi farklı departmanlarda görev aldı. Gören 2004 yılında Çağrı Merkezi Müdürü olarak yöneticilik kariyerine adım attı. Sırasıyla 2010 yılında Müşteri İlişkileri Müdürü, 2011 yılında Müşteri İlişkileri Direktörü görevlerine atandı. 2014 Logo Yazılım Proje ve Hizmetler Direktörlüğü’nü üstlendi. Tolga Gören 2016 yılı Kasım ayı itibarıyla Logo Yazılım Destek ve Projelerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Başak Kural

  İcra Kurulu Üyesi, e-Logo Genel Müdürü

  İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliğinden 2003 yılında mezun olan Başak Kural kariyerine aynı yıl Beko Elektronik A.Ş. de ürün yöneticisi olarak başladı. 2007 yılı itibarıyla Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. pazarlama ekibinde görev alan Kural, 2010-2014 yılları arasında Avea’da Mobil İnternet Gelirlerinden sorumlu Grup Müdürü, 2014-2017 yılları arasında Türk Telekom Grubunda Teknoloji ve Regulasyon Stratejilerinden sorumlu Direktör olarak görev almıştır. Kural, 2017 Mart ayından itibaren Logo’da İcra Kurulu Üyesi ve Logo Elektronik Genel Müdürü olarak görev almaktadır.

 • Hande Yalgın

  İcra Kurulu Üyesi, İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm, CPO

  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları programına devam etmiş, ilerleyen yıllarda ise Coaching Training Institute CPCC -Co-active Koç sertifikasını almıştır. Hande Yalgın, kariyerine öğrencilik döneminde başlamış olup 1998 itibariyle PERYÖN, Koç Holding-Avis Rent A Car, Arkas Holding, Turkcell, Yıldız Holding gibi kurumsal firmaların İK, Organizasyonel Değişim ve Gelişim alanlarında farklı pozisyonlarda görev almış, 2012-2018 yılları arasında, Vodafone Türkiye’de sırasıyla Ticari Birimler İK İş ortakları Direktörü, ardından İşe Alım, Yetenek, Eğitim, Gelişim, Çeşitlilik & Dahiliyet ve İşveren Markası yönetiminden sorumlu Direktör olarak görev yapmıştır.

  Kariyerinde bir çok organizasyonel ve kültürel dönüşüm projesi yürütmüş olan Hande Yalgın Temmuz 2018 itibariyla da Logo’nun yurtiçi ve yurtdışındaki tüm grup şirketlerinin İnsan ve Organizasyonel Dönüşüm Süreçlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 • Özgür Demirel

  İcra Kurulu Üyesi, Ürün Geliştirme

  Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Özgür Demirel, kariyerine 1999 yılında Logo Yazılım’da başladı. Çalışma hayatıyla eşzamanlı olarak Yeditepe Üniversitesi’nin Yönetim Bilişim Sistemleri programında yüksek lisans yapan Demirel, 2004 yılına kadar destek, proje, özel yazılım projeleri ve ürün geliştirme ekiplerinde uzman olarak çalıştı. 2004 yılında Ürün Geliştirme Müdürlüğü görevine getirilen Demirel, 2015 yılında Ürün Geliştirme Direktörü oldu. Haziran 2018 itibariyle Ürün Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.