AMBALAJ

Sektöre Özel Üretim Yönetimi

Sektöre Özel Üretim Yönetimi

Ambalaj sektörüne yönelik üretim reçeteleri tanımlanabilir. Sistemde üretim detayları kolaylıkla tanımlanabilir. Tanımlama sırasında yarı mamüller ve çoklu iş istasyonları bir operasyon dizisi oluşturulabilir, çok seviyeli Malzeme İhtiyaç Listesi oluşturulabilir ve Malzeme Ana Üretim Çizelgelemesi (MPS), MRPI-II ve Siparişe yönelik kapasite planlaması (CTP) gibi araçlar ile planlama yapılabilir.
Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi

Üretim, planlama, satınalma ve dağıtım departmanlarının tedarik zinciri süreçleri sistemde tanımlanabilir ve yönetilir.

 
Malzeme Yönetimi Optimizasyonu

Malzeme Yönetimi Optimizasyonu

Hammaddeler, yarı mamüller ve ürün katalogları sistemde malzeme sınıf ve hiyerarşileri kullanılarak tanımlanabilir.

 
Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Logo Çözümleri müşteri siparişlerinin karşılanması için satınalma, planlama, finans ve ambar yönetimi ile entegre sağlam bir altyapı kurmaktadır. Müşteriler sağladıkları ciro, satış iadeleri ve karlılık gibi rasyolar ile analiz edilebilir.

 
Optimize Edilen Maliyetler

Optimize Edilen Maliyetler

Operasyonel kararların sonuçları üst yönetim tarafından değerlendirilebilir. Her üretim emri en alt seviyeye kadar malzeme, iş istasyonu, personel ve dolaylı maliyetlerin dağılımı detayında analiz edilebilir.

 

Referanslar

Gungor Plastık
rulopark
arcelormittal
abdiogullari

Sektöre Uygun Ürünler

j-Platform

Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-Platform; yaygın dağıtım ağına sahip işletmelerden inşaat/taahhüt ve proje şirketlerine kadar farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

İNCELEYİN

Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

İNCELEYİN

Netsis 3 Enterprise

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür.

İNCELEYİN