DAĞITIM

Etkili Kampanya Yönetimi

Etkili Kampanya Yönetimi

Kampanyaların müşteri grupları, ödeme şekilleri ve coğrafi lokasyon bazında tanımlanmasını sağlar. Kampanyalar ayrıca promosyon, indirim, satış/satın alma/sevkiyat masraflarını içerebildiği gibi ödeme/satın alma tarihçesine de sahip olur. Çok yönlü kampanyalar için detaylı bir formül editörü bulunur. 

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Marka, ürün, ürün grupları satış tutar/miktar, satıştan iadeler ve maliyet bazında analiz imkanı tanır. Analiz sonuçlarına göre hedef oluşturmak ve strateji belirlemek mümkün olur. Logo uygulamaları müşteri siparişlerinin karşılanmasını finans ve dağıtım yönetimi modülleri ile entegre eder.

Dağıtım Rotası

Dağıtım Rotası

Global adres veri deposundan dağıtım rotaları tanımlamak mümkündür. Satış yöneticilerinin, her satış temsilcisinin günlük, haftalık ve aylık rotalarını satış göstergelerine göre ideal müşteri ziyaretini sağlayacak şekilde planlamalarını sağlar. Satış yöneticilerine satış primlerini temsilci bazında miktar, tutar veya özel parametrelere göre ayarlayarak daha yüksek satış performansına ulaşma imkanını tanır.

Mobil Satış

Mobil Satış

Logo uygulamaları satış temsilcilerinin PDA’larında çalışan mobil satış uygulamaları ile entegre çalışır. PDA’lar ile fiyat listesi, satış siparişleri ve ödeme gibi bilgilerin interaktif veri alışverişi yapmak mümkündür. Logo uygulamalarındaki merkezi adres veritabanı, satış temsilcilerinin müşterilerin çoklu sevkiyat adreslerinden seçim yapmasını ve teslimat aşamasında hatasız sevkiyat yapabilmelerini sağlar. 

Satış Maliyetinin Düşürülmesi

Satış Maliyetinin Düşürülmesi

Logo'nun dağıtım sektörüne yönelik çözümleri ile işletmeler her malzeme için stok seviyesi belirlemekten ve atıl stok maliyetlerini taşımaktan kurtulur. Logo çözümleri tüm maliyet kalemlerinin sistemde tanımlanması ile bu maliyetlerin satışlara doğrudan yansıtılmasını sağlar. 

Referanslar

Unilever
Brisa
Reysad
Turkcell
Marshall

Sektöre Uygun Ürünler

j-Platform

Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-Platform; yaygın dağıtım ağına sahip işletmelerden inşaat/taahhüt ve proje şirketlerine kadar farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

İNCELEYİN

Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

İNCELEYİN

Netsis 3 Enterprise

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür.

İNCELEYİN

Netsis 3 Standard

Netsis 3 Standard işletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.

İNCELEYİN