PERAKENDE

Diva Online İş Yönetim Sistemi

Diva Online İş Yönetim Sistemi

Diva, perakende sektöründeki firmaların tüm satış noktaları ile satış sonrası servis hizmeti verdiği tüm hizmet noktalarını tek merkezden yönetilmelerini sağlayan, web tabanlı bir iş yönetim sistemidir. Logo ürünleriyle entegre olarak veya ayrı da çalışabilen Diva ile distribütörlerinizde, depolarınızda, merkez ofisinizde ve tüm diğer şubelerinizde entegre ve online çalışabilir perakende kanalınızı tek noktadan tüm süreçleriyle kontrol altına alabilirsiniz
Logo Perakende Modülü

Logo Perakende Modülü

Logo ürünleriyle entegre çalışan Perakende Modülü, perakendecilikteki dinamizme kolay kullanım ve esneklikle cevap veren fonksiyonlar içermektedir. Müşterilerinizin isteklerine hızlıca yanıt vererek müşteri memnuniyetini artırıp etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

  • Malzeme Özellikleri Sınıf Yapısı sayesinde ürünlerinizi renk, beden, kavala, drop gibi  özellikler tanımlayarak ayrıştırabilirsiniz. 
  • Satış Konfigürasyon Yönetimi ile satış ekibinizin binlerce ürün alternatifi içerisinden müşteriniz için en doğru ürünü ve fiyatlandırmayı yapmasını sağlarsınız.
  • İstenen sayıda birim üzerinden ve anlık stok seviye takibi yapabilirsiniz.
  • Barkod Desteği ve Barkod Etiketi Tasarlama Barkod desteği ile malzemelerin ambarlara giriş ve çıkış hareketleri ile satış terminallerindeki satış işlemlerinizi çabuk ve hatasız olarak yürütülebilirsiniz.
  • Satış Konsolu ile mağazada veya sahada çalışan satış görevlilerinizin satış bilgilerini hızlı ve kolay girebilmelerinı sağlayabilirsiniz

Referanslar

probil
bolci
kaya
goprotein
petekzade
Vestel
Avea
Türk Telekom
Groupe SEB
Arzum
English Home
Samsung
Daikin
Delonghi
Esse
Schafer

Sektöre Uygun Ürünler

Diva Pos

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Diva POS, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak pek çok özelliğinin yanı sıra artan müşteri taleplerine kolayca uyum sağlanmasını, gerçek zamanlı kampanya yönetimi özelliğiyle kampanyaların başarıya ulaşacak şekilde planlanmasını, sonuçlarının izlenebilmesini ve kampanya kurguları içerisindeki satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesini sağlar.

İNCELEYİN

Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

İNCELEYİN

Netsis 3 Enterprise

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür.

İNCELEYİN

Netsis 3 Standard

Netsis 3 Standard işletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.

İNCELEYİN