TEKSTİL

Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması

Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması

Ürün model bilgileri satış siparişinden paketlenmiş ürüne kadar takip edilebilir. Tekstile yönelik üretim süreçleri miktar ve süre bakımından kolaylıkla takip edilebilir. Haftalık teslimatlar iş tamamlanma oranlarına göre organize edilebilir. Örnek katalogların üretimi, maliyet hesaplamaları, örnek ürünlerin değişik versiyonlarına yönelik bilgilerin tanımlanması Logo Çözümleri ile mümkündür.

 
Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

Hammadde, yarı mamül ve mamül katalogları malzeme sınıf ve özellikleri kullanılarak hiyerarşik olarak takip edilebilir. Tablolu malzeme sınıfları özelliği ise giyim endüstrisine özel tasarlanmıştır. Ürün matrisleri renk, beden, kumaş cinsi ve benzer kombinasyonlara göre oluşturulur. Sipariş veya ambar işlemlerinde doğrudan renk-beden matrisi üzerinden hızlı bir şekilde miktar ve fiyat bilgileri girilebilir, öndeğer olarak hazırlanmış asorti matrisleri ile performans artırılır.

 
Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Müşteri siparişleri ve üretim kapasitesi birlikte değerlendirilir. Sipariş sırasında uygun teslimat günleri müşteriye bildirilebilir. Müşteriler satış ciroları, satış iadeleri ve karlılık rasyoları üzerinden analiz edilebilir. Kampanya sonuçları anında görüntülenir.

 
Optimize Edilen Maliyetler

Optimize Edilen Maliyetler

Operasyonel kararların sonuçları üst yönetim tarafından değerlendirilebilir. Her üretim emri en alt seviyeye kadar malzeme, iş istasyonu, personel ve dolaylı maliyetlerin dağılımı detayında analiz edilebilir.

 

Referanslar

Trexta
De Facto
Step
ParkBravo

Sektöre Uygun Ürünler

j-Platform

Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-Platform; yaygın dağıtım ağına sahip işletmelerden inşaat/taahhüt ve proje şirketlerine kadar farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

İNCELEYİN

Diva Pos

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Diva POS, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak pek çok özelliğinin yanı sıra artan müşteri taleplerine kolayca uyum sağlanmasını, gerçek zamanlı kampanya yönetimi özelliğiyle kampanyaların başarıya ulaşacak şekilde planlanmasını, sonuçlarının izlenebilmesini ve kampanya kurguları içerisindeki satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesini sağlar.

İNCELEYİN

Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

İNCELEYİN

Netsis 3 Enterprise

Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirilen Netsis 3 Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışan bir ERP çözümüdür.

İNCELEYİN

Netsis 3 Standard

Netsis 3 Standard işletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.

İNCELEYİN