Bugün için Akıllı Çözüm, Gelecek için Güvenli Yatırım

j-guar, ölçeklenebilir ve açık çözümler arayan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir yeni nesil iş yönetimi çözümüdür. İşletmenizin, değer zincirinin her adımında etkin ve verimli iş süreçleri geliştirmesine yardımcı olur.

BİLGİ ALIN BROŞÜRÜ İNDİRİN TANITIM VİDEOSU

Tedarikçi ve Müşteri Entegrasyonu

Tedarikçi ve Müşteri Entegrasyonu

Entegre yapısı sayesinde, hem firma içerisinde, hem de firma dışında, tedarikçiler ve müşteriler arasında uçtan uca entegre bir şekilde tüm iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlar.

Uzaktan Erişim

Uzaktan Erişim

Web tabanlı yapısı sayesinde bilgilerilerinize uzaktan, her an ulaşabildiğiniz gibi dağınık yapıda lokasyonlara sahip firmalar tarafından da rahatlıkla kullanılmasını sağlar. 

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

Basit ve kolay arayüzü sayesinde kullanıcı deneyimini artırır. Kullanıcıların, programı kullanmayı hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlar.

Merkezi Kurulum ve Yönetim

Merkezi Kurulum ve Yönetim

Merkezi kurulum ile sürüm yükseltmeleri ve bakımların sadece merkezden yapılması yeterlidir. Merkezi yönetim ile tüm kullanıcılar her zaman güncel sürüme ulaşır. Bakım ve yönetim maliyetleri minimum düzeyde gerçekleşir, güvenlik ayarları ve yedekleme işlemleri merkezi olarak takip edilir.

Modüler Yapı

Modüler Yapı

Finans yönetimi, satınalma, üretim, bütçe yönetimi, proje yönetimi, insan kaynakları yönetimi, satış ve dağıtım gibi işletme yapınıza göre ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonları kapsayan ve hepsi birbiriyle entegre olarak çalışan geniş bir modüler çözüm yelpazesi sunar.

Uluslararası Kullanım

Uluslararası Kullanım

Çoklu döviz, çoklu dil seçenekleri ve tüm ülkelerdeki mevzuata uyum özellikleri barındırır. Böylece uluslararası operasyonları destekleyerek, farklı lokasyonlarda birimleri bulanan şirketlere, internet/intranet bağlantıları üzerinden güvenli ve etkin bir veri paylaşımı ile konsolidasyon hizmetleri sunar.

Uyarlanabilir İş Yönetimi

Uyarlanabilir İş Yönetimi

Tedarik-Üretim-Satış ve Teslimat ekseni üzerinde, baştan sona tüm işletme fonksiyonlarının, yönetimin belirlediği şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 

İnsan Kaynakları Modülü

İnsan Kaynakları Modülü

İş süreç ve stratejilerini, çalışanların bilgi ve becerileriyle birleştiren j-guar İnsan Kaynakları modülüyle kusursuz bir şekilde çalışır.

Ölçeklenebilir

Ölçeklenebilir

Gerektiği anda gerektiği kadar yatırımla işletmeyi büyütebilecek şekilde kademeli IT yatırımı ve uygun maliyetli donanım kullanımı sağlar.

Esnek Lisanslama Seçenekleri

Esnek Lisanslama Seçenekleri

Lisans satın almanın yanısıra, lisans kiralama modeli ile birlikte esnek lisanslama seçenekleri sunar.

Modüller

Referanslar

Akfen Holding
BP
Deniz Ticaret Odası
Kilim
BTA Havalimanları
TMMOB Mimarlar Odası
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Başarı Hikayeleri

Logo ürünlerini 2000 yılından bu yana kullanıyoruz. Son olarak Tiger Enterprise kullanırken, 2012 yılından itibaren de j-guar sistemine geçtik. Logo’nun sektördeki güçlü konumu ve Türk...

Akfen Holding - Serpil Dardoğan

DEVAMINI OKU

j-guar ürününü kullanmaya başlamadan önce, ihtiyaçlarımızı, birbiriyle entegre olmayan bağımsız yazılımlarla karşılamaya çalışıyorduk. J-guar ile birlikte tüm birimlerimizin aynı yazılım...

Deniz Ticaret Odası - Can Özçelik

DEVAMINI OKU

As we start using j-guar, our group companies are much more agile in business processes. For instance, before j-guar the service invoice for the customers were issued no erlier than 40 days...

Nikan Group - Soroush DAVARI

DEVAMINI OKU

Denemeye Hazır mısınız?

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.

BİLGİ ALIN

İş Ortakları

Size en yakın Logo İş Ortağı'nı bulmak için lütfen aşağıdaki kutudan ilinizi seçiniz.

Kategori Ürünleri