Genel

Arslan Arslan, Perakende Sektöründe Dijital Dönüşümü Anlattı [Video]

Dijital dönüşüm tüm sektörler için en önemli gündem maddelerinden biri. Elbette perakende sektörü için de çok büyük anlamlar taşıyan bir süreç. Perakende sektöründe dijital dönüşüm konusunda bilinmesi gerekenleri ve Logo Yazılım’ın sektöre bu anlamda sağladığı faydaları Logo Yazılım Perakende Çözümleri İcra Kurulu Üyesi Arslan Arslan’dan dinliyoruz.

03.07.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.