facebook

Logo iş ortaklığı

Yenilikçi kurumsal teknolojiler, çözümler ve servisler geliştirmek üzere 1984 yılında çıktığımız yolculukta, iş ortaklarımızla birlikte kurduğumuz güçlü ekosistemle büyüyoruz. Siz de Logo iş ortağı olun, geleceği birlikte yazalım!

Neden Logo iş ortağı olmalısınız?

Bugünün dünyasında yalnızlığa yer yok! Teknoloji artık kapalı kapılar arkasında, “tek başına” geliştirilmiyor. Kaydedilen tüm teknolojik gelişmeler iş birliği, ortak akıl yürütme, bütüncül yaklaşım, ortak fayda gibi kavramlar üzerinden şekilleniyor. Çözümler üzerindeki geliştirmeler, uygulamalar üzerindeki eklentiler, çoklu-kanal stratejileri gibi yenilikler ancak ve ancak verimli iş birlikleriyle ortaya çıkabiliyor. Öte yandan işletmelere müthiş bir esneklik kazandıran bulut teknolojisi, ortak çalışma yoluyla büyük atılımlar yapmaya zemin hazırlıyor.

Yalnızlığa değil, birlikte üretmenin gücüne inanan Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana satış kanalları başta olmak üzere farklı iş ortaklarıyla birlikte çalışıyor. Zaman içinde giderek büyüyen ve kapsamını genişleten Logo Yazılım ekosistemi bugün satış, çözüm geliştirme ve eğitim başlıkları altında çok sayıda iş ortağından oluşuyor.

Logo Yazılım iş ortakları asla yalnız kalmıyor; yaklaşık 40 yıllık bilgi birikimi, teknolojik imkânlar, satış potansiyeli, geniş hedef kitle, eğitim olanakları gibi pek çok avantajdan yararlanıyor. Logo iş ortağı olmak, geleceği birlikte yazmak anlamına geliyor.

İş ortağı olmanın avantajları nelerdir?

İstikrarlı büyüme

Logo Yazılım’ın güçlü satış ve pazarlama modeliyle desteklenen ve ilgili tüm taraflara kazanç sağlayan istikrarlı bir büyümeden faydalanın.

Güçlü Ar-Ge

Logo Yazılım’ın yurt içi ve yurt dışındaki Ar-Ge yatırımları sayesinde en son teknolojili çözümlere erişim imkânı kazanın.

Çözüm geliştirme

Mevcut Logo Yazılım ürün, çözüm ve servislerine ek olarak yeni çözümler ya da eklentiler geliştirme ve bunları Logo markası altında güvenle pazara sunma olanağı elde edin.

Uzman desteği

Gerek teknik konularda gerekse satış ve pazarlamada Logo uzmanlarından ve materyallerinden faydalanın.

Uzmanlaşma

Seçtiğiniz Logo Yazılım ürün ve servislerinde uzmanlaşarak alanınızda söz sahibi olun, yeni iş birlikteliklerine kapılarınızı açın.

Zengin çözüm portföyü

Her sektöre ve her ölçekten işletmeye uygun ürünler, çözümler, servisler sunarak portföyünüzü ve hedef kitlenizi genişletin.

​İş ortaklığı süreci nasıl ilerler?

​Hayatta her şey ilk adımla başlar. Logo iş ortağı olmak için siz de bugün ilk adımı atın ve başvuru formunu doldurun. Bu başvurunun ardından, sürecin detaylarını karşılıklı görüşmek üzere sizinle iletişime geçeceğiz.

Yetkili İş Ortağı, Çözüm Geliştirme İş Ortağı, Fonksiyonel İş Ortağı ya da Eğitim Merkezi İş Ortaklığı modellerinden hangisini seçerseniz seçin, Logo Yazılım prensipleri doğrultusunda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

​Prensiplerimiz:

  • ​Adalet ve şeffaflık
  • ​​Haksız rekabete neden olabilecek yaklaşımlardan uzak durulması
  • ​​Karşılıklı anlaşma ve güven
  • ​​Her siparişte müşteri bilgisinin girilmesi, stok yapılmaması
  • ​​Tüm iş ortakları için aynı seviyede marj
  • ​​Ödeme vadelerine azami dikkat
  • ​​Ürün eğitimlerine katılım ve sertifikasyon
  • ​​Satış hedeflerine erişim için azami çaba
  • ​​Müşterilerle Logo’nun kurumsal imajına uygun nitelikte iletişim​​

Süreç adımları
1
Başvuru formunu doldurun.
2
Logo Yazılım’ın sizinle iletişime geçmesini bekleyin.
3
Anlaşmanın ardından aday iş ortağı olarak ekosisteme dâhil olun.

İş ortaklığı modelleri nelerdir?

Yetkili İş Ortağı

Logo ürün ve çözümlerinin satışına odaklanan bu model kapsamında Logo Yazılım’ın güçlü satış ve pazarlama ağına dâhil olarak yeni müşteriler kazanın, yeni sektörlere girin, ticarî başarınızı artırın.

Çözüm Geliştirme İş Ortağı

Bir Logo platformu üzerinde çalışan ve Logo ERP ürünleriyle uyumlu sektörel ve dikey çözümleriniz varsa, çözüm geliştirme iş ortaklığı tam size göre! Logo altyapısının gücünden faydalanarak geliştirdiğiniz ve Logo tarafından lisanslanan ürünlerinizle müşterilerinize inovatif, kişiselleştirilmiş, en son teknolojili çözümler sunun.

Fonksiyonel İş Ortağı

Dijitalleşen dünyada ürünler bazında uzmanlık alanlarınızı geliştirip, hem müşterileriniz için katma değerli projeler yaratın hem de farklı iş ortakları ile çalışma fırsatı yakalayın.

Eğitim Merkezi İş Ortağı

Logo Yazılım’ın en büyük hedeflerinden biri de bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak. Bunu yapabilmek için bizimle el ele vererek Logo eğitim merkezi olun, Logo Yazılım ürün ve çözümlerini iyi tanıyan, etkin kullanabilen uzmanlar yetiştirin.