facebook
Genel

Dünya Devlerinden Unilever’in Türkiye’deki Başarı Sırları

Unilever Türkiye, Logo çözümleriyle büyüyor! 400’den fazla markayla 190 ülkede sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda faaliyet gösteren Unilever, Türkiye’de 142 lokasyondaki 195 distribütörü aracılığıyla gerçekleştirdiği faaliyetlerini tek noktada yönetebilmek için Logo Yazılım çözümlerini kullanıyor. Başarı hikayesi için videomuzu izleyin.

400’den fazla markayla 190 ülkede sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda faaliyet gösteren Unilever, Türkiye’de de 142 lokasyondaki 195 distribütörü aracılığıyla sürdürdüğü faaliyetlerini tek merkezden yönetebilmek için esnek, mobil ve entegre bir kurumsal kaynak planlama çözümüne ihtiyaç duydu.

Unilever Türkiye, Logo j-guar 3’ı seçti

2002 yılından bu yana Logo çözümlerini kullanan Unilever, web tabanlı ERP uygulaması için de Logo j-guar 3 çözümünü tercih etti. Bu çözüm sayesinde verilerin tek noktada birleştirilmesi hem operasyonları hem de veri güvenilirliğini artırdı. Bu videomuzda, başarı hikayesini Unilever Bilgi İşlem Müdürü Ulaş Işık anlatıyor.

12.01.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.