e-ÇözümlerMuhasebe

e-Arşiv Fatura ve yeni taslak tebliği webinarı’nı kaçırmayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital çözüm ortağı eLogo, e-Arşiv fatura ve yeni taslak tebliği hakkında tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyor.

eLogo İş Geliştirme Yöneticisi Abdullah Ceylan ve eLogo Direkt Satış Yöneticisi Mert Ilgın e-Arşiv Fatura Uygulaması hakkında en çok karşılaşılan soruları ve yeni taslak tebliğin önemli detaylarını 27 Haziran Perşembe günü 10:30 – 11:30 saatleri arasında canlı yayında ele alacak.

Sorularınızı direkt sorma şansı elde edeceğiniz webinar’ımıza kayıt yaptırmak için tıklayın!

25.06.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.