facebook
Genel

Geleceği Yazanlar Kulübü meetup etkinliğine davetlisiniz

Türkiye’nin en değerli bilişim markası Logo Yazılım, işletmelerin ve çalışanların dijital çağa ayak uydurmasının gereklilik haline geldiği bugünlerde yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yazılımla ilgilenenlerin, özellikle de uygulama geliştiricilerin ve sistem yöneticilerinin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Geleceği Yazanlar Kulübü Meetup Etkinliği hakkındaki ayrıntıları bu yazımızda paylaşıyoruz.

Geleceği Yazanlar Kulubü’nün hikayesi

Aynı ilgi alanlarına sahip profesyonellerin de buluşma noktası olan Meetup sosyal ağında Geleceği Yazanlar Kulübü olarak düzenlediğimiz etkinlikler, çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yaptı. Geleceği Yazanlar Kulübü’nün ilk Meetup etkinliğinde, Amazon Web Services yer aldı ve temel servisler ile çözümler üzerinde yoğunlaşıldı. İkinci etkinliğimizde 200’den fazla uygulama ve Atlassian’ın diğer ürünleriyle entegre çalışan Opsgenie ile ilgili bilgi vererek nöbet yönetimi ve problem yönetimi pratiklerinden bahsettik.

İlk İzmir Meetup etkinliğinde BDD ile Yazılım Geliştirme konusu ele alındı. Geleceği Yazanlar Kulübü’nün Prof. Dr. Erdal Balaban’ın yer aldığı 3. Meetup etkinliğinde Veri Madenciliği ve Makine Öğrenmesi konuları kavramsal ve teknik uygulama boyutlarıyla sunuldu. Kulübün ikinci İzmir Meetup etkinliğinde BDD ile Yazılım Geliştirme konusunda atölyeler gerçekleştirildi ve gerçek durum senaryoları üzerinde konuşuldu.

Hikâye devam ediyor

Meetup sosyal ağında“Geleceği Yazanlar Kulübü” ile etkinliklerimizi gerçekleştirmeye ve girişimcilere ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz. Gelecek Meetup etkinliğimizde “Siber Güvenliğe Giriş – Introduction to Cybersecurity” konusunda Logo Totalsoft’tan Ovidiu Ariton’ı dinleyeceğiz.

9 Temmuz Salı günü 13:30 -15:30 saatleri arası Gebze Kampüs konferans salonumuzda gerçekleşecek etkinliğimizde oturum dili İngilizce olacak. Farklı bölgelerden konferans salonumuza webinar ile bağlanacak arkadaşlarımızın link üzerinden kayıt yapması gerekmemektedir.

Logo Yazılım olarak yazılım konusunda rehberlik etme misyonuyla düzenlediğimiz etkinlikte yerinizi almak için https://www.meetup.com/tr-TR/Gelece%C4%9Fi-Yazanlar-Kulubu/events/262840405/ linkinden kayıt yaptırabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

04.07.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.