facebook
Satış Pazarlama

İçerikle Pazarlama Nedir?

Yıllardır doğruluğu değişmeyen “İçerik kraldır!” sözü, teknolojinin sunduğu yeni araç ve platformlarla birlikte markalar için daha da değerli hale geldi. Son yıllarda sıkça duyduğumuz İçerikle Pazarlama (İngilizce tabiriyle Content Marketing) ise işin rengini biraz daha değiştirdi. Şirketler için önemli fırsatlar sunan bu kavramı genel hatlarıyla anlatıyoruz.

Şirketiniz için müşterilerle ve müşteri adaylarıyla iletişimin ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek yok. Yeni Müşteri Kazanmak İçin Kullanabileceğiniz 10 Kanal yazımızda okuyacağız yöntemlerin çoğunda, belli bir içerikle yola çıkmanız gerekiyor.

Müşteriniz kurumlar veya kişiler olabilir, fark etmez; onlarla iletişimi içerikle kurmak zorundasınız. Güvenlik konusunda çalışan bir firmanız olduğunu varsayalım. Ürün ve hizmetlerinizi satmaya ikna etmek için, bu konuda onlara etraflıca bilgi vermeniz şart. Güvenlik ürünleri kullanmanın günümüz koşullarında sunduğu faydalar, yeni güvenlik tehditleri, yaşanan olumlu ve olumsuz deneyimler müşterilerinizi ikna etmek için işe yarar içerikleri oluşturacaktır.

İçerikle pazarlama yapmak için sosyal medyayı, web’i ve tüm geleneksel ve yeni yöntemleri kullanabilirsiniz.

Dünyanın en değerli şirketlerini incelediğinizde, hepsinin müşterilerine içerikle ulaşmayı, pazarlamaya içeriği oldukça etkili biçimde uyarladığını göreceksiniz. Müşterinizle her temasınız bir iz ve etki bırakmalı.

22.11.2017
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.