facebook
Proje

İş Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar?

İş takip programı sayesinde iş akışlarınızı dijital ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilirsiniz. Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri Logo’nun İş Akış Yönetimi Çözümleri, iş takip süreçlerinin sağlıklı biçimde yönetilmesinde önemli rol oynuyor. Detaylar blog yazımızda!

İş takip programı, şirketlere iş akışlarını kurma, yürütme ve denetleme konularında gerekli araçları sağlayan bir yazılımdır. Günümüzde iş takip çözümleri kullanarak iş süreçlerini sistematik hale getirmek ve insan kaynağını doğru yönetmek artık çok daha kolay.

Aynı zamanda kağıt israfını ve hata payını azaltma etkisi bulunan bu iş takip programı sayesinde siz de şirketinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Getirdiği faydalarla işinizin daha üretken ve daha karlı olmasına yardımcı olan iş takip programı doğru şekilde kullanıldığında, şirketinize birçok avantaj sağlar.

İş takip programının faydaları

 • İş akışlarını standart hale getirerek hata payını azaltır.   
 • Elektronik ortama taşınan işlerin genel durumunu tek bir platformdan görmeniz, gereksiz adımları belirlemenize ve değiştirmenize olanak tanır.
 • Otomasyon yoluyla gereksiz süreçleri azaltır. Otomatik hale getirilen iş süreçleri çalışanların ve yöneticilerin asıl faaliyetlerine odaklanmalarına yardımcı olur.
 • Çalışanların görevlerini ve sorumluluklarını yönetme imkanı sağlar.
 • Zaman aşımı kontrolü özelliği sayesinde, iş akışlarının zamanında tamamlanıp tamamlanamadığının bilgisini paylaşır.
 • Daha az kağıt kullanarak, yanlış yazılan evrak ve kaybolan dosya sayısını azaltır. Bu durum işletmenizin zamandan tasarruf etmesinin yanı sıra çevreye duyarlı hale gelmesine yol açar.
 • Adım adım tasarlanan iş akışları sayesinde işe bıraktığınız yerden devam etmenizi sağlar.
 • Tüm iş akışlarına hakim olacağınızdan, görevlerin doğru becerideki çalışanlara atanmasını kolaylaştırır.
 • Daha az müdahale ile insan hatası olasılığını azaltır. Bu durum sadece maliyet ve zaman açısından değil, aynı zamanda iş süreçlerinin genel verimliliği bakımından da önem taşır.
 • Gelişmiş bulut teknolojisi kullanan bir yazılım ile tüm çalışanların her zaman her yerden ulaşabileceği bir çözüme sahip olursunuz. Bulut tabanlı iş takip programı sayesinde yazılımın sürekli güncellendiğinden ve verileriniz güvenliğinden emin olabilirsiniz.
 • Doğru KPI’larla kurulan iş takip programı, analiz ve raporlama özellikleriyle daha akıllı iş kararları vermenize yardımcı olur.

Şirketiniz için iş takip programı seçerken sizi yarı yolda bırakmayacak bir yazılıma yatırım yapmanızı öneririz. İş akışlarını düzgün şekilde yönetmek için yazılımınızın sağlam, esnek ve farklı ihtiyaçlar için özelleştirilebilir olmasında fayda olacağını da hatırlatmak isteriz.

07.06.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.