facebook
Genel

Kocaeli Sanayi Odası Büyük Ödülü Logo Yazılım’ın Oldu

Kocaeli Sanayi Odası tarafından, başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla bu yıl 11’incisini düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri” sahiplerini buldu. Başiskele ilçesinde bulunan bir otelde düzenlenen törende Büyük Ödül, Logo Yazılım’a verildi.

Logo Yazılım’ın başarıları yeni bir ödüle daha layık bulundu. Kocaeli Sanayi Odası tarafından organize edilenSektörel Performans Değerlendirme Ödülleri’nde Büyük Ölçekli Kuruluş Kategorisi’nde Logo Yazılım Büyük Ödül’ün sahibi oldu.

İş dünyasının önemli isimleri katıldı

Törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ödül alan sanayi kuruluşlarının temsilcileri, iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Organizasyon kapsamında jüri tarafından en değerli ödül olarak belirlenen “Büyük Ölçekli Kuruluş Kategorisi Büyük Ödülü” Logo Yazılım’ın oldu.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy tarafından Logo Yazılım’ı temsilen İcra Kurulu Üyesi Uğur N. Sipahi’ye takdim edilen ödül ile başarılı iş sonuçları bir kez daha takdir edildi.

04.12.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.