facebook
Genel

Logo Portal nedir ve kullanıcılarına neler sunar?

Logo Portal, tüm Logo ekosistemini kapsayan bütünsel bir etkileşim platformu olarak kullanıcılarına, aradıkları bilgilere istedikleri cihaz üzerinden, istedikleri zaman erişebilme imkânı sunuyor.

Logo kullanıcılarına daha yüksek değer sunmak ve ekosistemdeki paydaşlar arasındaki etkileşimi güçlendirmek amacıyla  temelleri atılan Logo Portal, yenilikçi bir kullanıcı deneyimi yaklaşımıyla geliştirildi. 2020 başından itibaren aşamalı olarak devreye alınan projede kapsamın Logo iş ortaklarını da içerecek şekilde genişletilmesiyle, Logo Portal, artık tüm Logo ekosistemine bütünsel bir etkileşim platformu sunuyor. Logo Portal, Logo müşterilerinin ve iş ortaklarının Logo bünyesinde tutulan lisanslama, destek, satış gibi tüm bilgilerine güncel ve şeffaf bir şekilde erişebilmelerini sağlayarak, Logo ve paydaşları arasındaki ilişkilerin daha sürdürülebilir ve güvene dayalı bir temel üzerinde gelişmesine katkıda bulunuyor.

Logo Portal Nedir?

Bir web platformu olan Logo Portal, Logo müşterilerinin ve iş ortaklarının Logo’daki kayıt ve bilgilerine her zaman ulaşmalarını sağlıyor. Mobil cihazlardan da erişilebilen Logo Portal ile kullanıcılar sahip oldukları ürünlere ait tüm lisans geçmişine istedikleri zaman ulaşabiliyor. Firma ve iletişim bilgilerini güncelleyebiliyor, destek taleplerini izleyebiliyor. Ayrıca, Logo'dan haberler, duyurular, kampanyalar, dokümanlar ve bilgilendirici videolar gibi kaynaklara tek bir noktadan kolayca erişebiliyor.

Bununla birlikte, Logo müşterileri ve iş ortaklarına yönelik duyuru, haber, uyarı gibi tüm bilgilendirmeler de Logo Portal üzerinden hedef kitle segmentasyonuna göre özelleştirilmiş içerikle sunuluyor. Bu sayede gerekli ve ilgili içeriklere anlık erişim sağlanırken kullanıcılara, yalnızca kendilerini ilgilendiren konular hakkına bilgilendirme yapılmasıyla daha odaklı bir iletişim sunuluyor ve ihtiyaç duyulan bilgiye en kısa sürede erişim imkanı sağlanıyor.

Logo Portal Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

Logo Portal; kullanıcı profillerinin ve firma iletişim bilgilerinin güncellenmesi, ekip yetkilerinin düzenlenmesi gibi standart özellikleri, kullanımı kolay ve hızlı işlem yeteneğine sahip yenilikçi arayüzleriyle sunuyor. Bununla birlikte, kullanıcılar geçmişten günümüze kadar lisans kullanım hakkına sahip oldukları Logo çözümlerine ilişkin satın alma geçmişine, lisans kapasitelerine, abonelik sürelerine tek ortamdan erişebiliyor ve yeni sürümler hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca hem kendilerinin doğrudan ilettikleri hem de Logo iş ortaklarının onlar adına ilettikleri destek bildirimlerini takip edebiliyor, son durumlarını görüntüleyebiliyor. Bilgi Deposu alanında da tüm Logo ürünlerinin kullanıcı dokümanları içinde detaylı şekilde aramalar yapılabiliyor.

Logo müşterileri, bunlar gibi daha birçok özellikten, kullanım kolaylığı ve bilgi güvenliği ön planda tutularak yapılan geliştirmelerle daha verimli bir şekilde faydalanabiliyor.

Logo İş Ortakları ise Logo ile yürüttükleri bilişim altyapısına dayalı tüm süreçlerini bu platform üzerinden yürütebiliyor. Sipariş vermek, edinilen lisansların yaşam döngülerini yönetmek, Logo ile olan finansal ilişkilerini izlemek ve yönetmek, destek süreçlerini yönetmek, müşterilerinde kurulu olan Logo çözümleriyle ilgili detaylı raporlar almak bu işlemlerden sadece bazıları…

Logo Portal’a Nasıl Erişim Sağlayabilirsiniz?

Logo Portal’a ilk defa giriş yapacak kullanıcılar ilk adımda portal.logo.com.tr adresinde açılan sayfadaki “Hesap oluştur” seçeneği üzerinden yeni hesap oluşturmalı. Ardından kullanıcı bilgilerini girip “Giriş yap” düğmesini tıklayarak Logo Portal'e girebilirsiniz. Hesap oluşturulduktan sonra Loga Portal’a masaüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden her zaman erişebilirsiniz.

Logo portal tanıtım filmimizi buradan izleyebilirsiniz.

23.11.2022
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.