facebook
Genel

Logo Yazılım’a Bilişim 500 Ödülleri’nde 5 ödül birden!

Logo Yazılım, 35 yıllık deneyim ve enerjisiyle bu yıl da Bilişim 500’e damga vurdu. Kuruluşunun 35. yılını kutlayan Logo Yazılım, bilişim sektöründeki öncü rolünü Bilişim 500 Ödülleri’nde 5 kategoride aldığı ödülle bir kez daha teyit etti.

Türkiye’nin en değerli bilişim markası Logo Yazılım, BT Haber tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen “Bilişim 500 Plus – Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”nda 5 kategoride birincilik ödülünün sahibi oldu.

Köklü bir şirket olarak ülkeye sağladığı katma değer ile “Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri” kapsamında “Ar-Ge Yatırımı” kategorisinde birincilik ödülünü alan Logo Yazılım, “Kocaeli Şirketleri” kategorisinde de birinci oldu.

Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde ise Logo Yazılım “ERP Yazılım”, “e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, Yazılımı”, “Kurulum Bakım Destek Hizmeti” birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Bilişim 500 Plus’ta da Logo damgası

Ayrıca, Logo Yazılım Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Tuğrul Tekbulut bugün 35 yılı geride bırakarak sektörde önemli bir başarıya imza attı ve Bilişim 500 Plus Ödülleri’nde “Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülü”ne layık görüldü.

Kamu, özel sektör ve yatırımcılar nezdinde referans bir araştırma olan Bilişim 500 Plus, bu sene de en çok ilgi gören bölüm oldu. Türkiye bilişim sektöründe ciroları bakımından en büyük 500 şirketin, genel ve faaliyet gösterdiği alt kategoriler itibarıyla sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı içeren bu araştırma, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında ve yabancı yatırımcılar nezdinde bir referans olarak kabul ediliyor.

19.07.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.