facebook
Genel

Logo Yazılım’ın Yeni Reklam Filmi Serisi Yayında!

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım şirketi Logo Yazılım’ın, yerli üretimin gücüne dikkat çeken yeni reklam filmi serisi yayına girdi.İstikrarlı fiyat ilkesiyle markanın iş ortakları ile kurduğu 34 yıllık güven ilişkisini merkeze alan reklam kampanyası üç filmden oluşuyor.

Reklam filmleri geleceği net görmek, işini güvenle geleceğe taşırken öngörülebilir yatırım yapmak isteyen tüm kurumlara sesleniyor. Logo’nun kur riski taşımayan TL fiyatları ile satışa sunduğu, yerli mühendisler tarafından geliştirilen 60’dan fazla çözüm ile uzun yıllardır Türk şirketlerine verdiği hizmetlere vurgu yapıyor.

Logo Yazılım’ın yerli üretim gücü ve istikrarlı fiyat ilkesiyle 34 yıldır güvenle geleceği kodladığını belirten filmleri, 29 Ekim Pazartesi gününden itibaren televizyonlarda gösterilmeye başlandı.

Kampanya kapsamında; dergi, sinema, radyo, internet, açık hava reklamları ve promosyon çalışmaları dahil 360 derecelik kampanya stratejisi izleniyor.

Doğru Yatırımı Yapın

Geleceğinizi Net Görün

İşinizi Güvenle Büyütün

Kampanyanın künyesi

Reklamveren: Logo Yazılım

Reklamveren Yetkilileri: Yiğit Çallı, Sinem Zenginçelebi, Petek Özkan

Reklam Ajansı: Reklam Merkezi

Yaratıcı Ekip: Duygu Özcan, Hüseyin Ekinciler, Tunç Şardağ

Marka Ekibi: Yiğit Sal, Didem Erim, Cansu Baturlar

Yapım: Imagine Production

Yapımcı: Gözde Gülan

Yönetmen: Güçlü Gülan

Görüntü Yönetmeni: Varol Şahin

Yapım Sorumlusu: İrem Ayaz

Post Prodüksiyon: Mattepost

Dış Ses: Toprak Sergen

Müzik: Electrip

Ses&Miksaj: Melodika

31.10.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.