facebook
Genel

Logo Yazılım, Mersin ve Adanalı Bilişimcilerle Bir Araya Geldi

Mersin ve Adanalı bilişimcilerle buluşma Logo Yazılım Kanal ve Satış Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, bu sene altıncısı gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları kapsamında Mersinli bilişim profesyonelleriyle bir araya geldi.

Rekabette bir adım öne çıkmak isteyen KOBİ’lerin, dijitalleşmeye odaklanmaları gerektiğinin altını çizen Sertcan, sektörün öncü ve lider firması olarak dijital dönüşüm süreçlerinde KOBİ’lere rehberlik ettiklerini sözlerine ekledi.

Toplantı sonrasında yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Sertcan, dijital dönüşümün sürecinin pek çok fırsatı barındırdığını belirtti. Sürecin işletmeler tarafından çok iyi analiz edilmesi gerektiğini belirtti. Dönüşüm sürecinde önceliği donanım yatırımına veren işletmeler, son dönemlerde dönüşüm için yazılıma da önem vermeye başladıklarını ifade etti.

“KOBİ’lerin dijital dönüşümünü önemsiyoruz”

Sertcan, “Bütünleşik bir yapısal dönüşümden söz ediyoruz. Dijitalleşme, otomasyon, uzman kadro, veri ve iletişim altyapısı, büyük veri saklama/işleme/analiz konuları, üretim süreçleri, e-süreçler, kurumlar arası entegrasyon konuları bu yapının temel parçaları. Türkiye’de birçok kurum ve kuruluş, teknolojideki gelişmelere ayak uydurarak bir dönüşüm süreci yaşıyor. Ülkemizde çok sayıda KOBİ var, alanlarında başarılı olmalarına rağmen, bazen dijitalleşme sürecinde zorlandıkları için birçok aksaklıkla karşılaşabiliyorlar. Biz de Logo Yazılım olarak KOBİ’lerin dijitalleşme süreçlerinde onlara destek oluyoruz.” dedi.

“Logo Yazılım ekosistemi büyüyecek”

Logo Yazılım’ın gelecek planları hakkında da bilgiler aktaran Akın Sertcan, “Sektörün son yıllarda yakaladığı büyüme evresini devam ettireceğini düşünüyor, bu bağlamda büyüme hedeflerimizin de geçmiş yıllardaki başarılı performansımıza paralel olacağını öngörüyoruz. Yazılım, büyümeye paralel nitelikli iş gücü istihdamı oluşturan yüksek katma değerli bir sektör.

Dolayısıyla Logo Yazılım ekosisteminde çalışan nitelikli eleman sayısının artacağını söyleyebiliriz. Türkiye’de yazılım sektörünün büyüme potansiyeli çok yüksek. Biz de, istikrarlı büyüme ve başarımızı, günün ve sektörün eğilimlerine hızla uyum sağlayan dinamik yapımıza borçluyuz ve bu sayede Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında yer alıyoruz.” dedi.

18.04.2018
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.