Genel

Logo Yazılım web sitesi tasarım ve içerik yapısı olarak yenilendi

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu Logo Yazılım olarak, web sitemizi baştan aşağı yeniledik. Logo.com.tr adresinden yayın yapan web sitemiz, kurumsal bilgilerin ve iletişim kanallarının yanı sıra, geniş bir kullanıcı kesimi için aydınlatıcı içerikleriyle de çok işlek bir yapıya sahip. Yeni tasarımda ziyaretçiler çok daha minimalist ve estetik bir tasarım yüzüyle karşılaşacak. Ayrıca siteyi ziyaret edenler aradıkları bölüm ve içeriklere çok daha rahat biçimde erişebilecek. Aylar süren uzun uğraşlar sonucunda bu hafta yayına hazır hale getirilen yeni web sitemizin herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.

Logo Yazılım’ın her gün binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen web sitesi, tasarım ve genel harita yapısıyla tamamen yenilendi ve çok daha işlevsel bir hale getirildi. Üst menüdeki Ürünler bölümünde kategorilere göre ilerlemenin yanı sıra, işletme büyüklüğüne göre de ürün sayfalarına ulaşmak mümkün oluyor. Dileyen ziyaretçiler, bu bölüm içinden Tüm Ürünler kısmına girerek Logo Yazılım ürünlerini detaylı biçimde listeleyerek inceleyebilir.

Ana menüdeki Sektörler sekmesinde ise Kimya, Finans, İnşaat, Medya ve perakende gibi 21 farklı sektör sıralanıyor. Burada ziyaretçiler bulundukları sektörü seçtiklerinde, karşılarına edinmeleri gereken Logo ürün ve çözümleriyle ilgili ayrıntılar çıkıyor. Sektör bazlı biçimde ürünlere, faydalara ve çözümlere erişmenin yanı sıra, o sektördeki Logo Yazılım’la başarı hikayelerine erişmek de mümkün oluyor.

Ana sayfadan tüm alanlara erişim

Logo Yazılım’ın yeni web sitesi, tasarım ve menü yapısının sağladığı kolaylıklarla ziyaretçileri ilgilendikleri sayfalara çok hızlı ve zahmetsiz biçimde yönlendirebiliyor. Web sitesine Logo Yazılım’la iletişime geçmek veya bir ürünle ilgili talepte bulunmak isteyenler için de uygun kanallara ana sayfadaki üst bölümden erişmek mümkün. Başarı Hikayeleri, İş Ortakları, Eğitimler ve Destek konularında da doğrudan ana menüden erişim mümkün oluyor.

Alt bölümde ise Logo Yazılım’dan güncel duyurular, Logo Blog’dan içerik önerileri, basında Logo ve sektörel bazda ürün ve çözümlerin sunulduğu alanlar bulunuyor. Logo Gerçekleri bölümünde ise Logo’nun kullanıcı ve müşterileriyle paylaşmaktan gurur duyduğu gerçeklere yer veriliyor.

15.03.2019
Detaylı bilgi için Sizi Arayalım.

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması konusunda herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi ve sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.

Logo Yazılım hakkındaki sorularınız ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.


Bize yazın size biz ulaşalım

Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.